Президент розповів, яких успіхів ми досягли за 2020 рік

Президент розповів, яких успіхів ми досягли за 2020 рік
132033 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ось і підбігає кінця 2020 рік. Було багато хорошого, та й проблем нам довелось пережити не мало. Але все ж таки партія “Слуга народу” вважає, що нам є, чим пишатись, тож саме час показати свої успіхи на усю країну.

Давид Арахамія голова фракції “Слуга народу” та голова партії Олександр Корнієнко розповіли про досягнення партії у 2020 році. Вони підкреслили, що одним із найбільших досягнень стало те, що нас більш менш, але оминула тотальна катастрофа, яка заполонила увесь світ. В країні відновили лабораторну систему і збільшили кількість ліжок для хворих на COVID-19.

Також вони розповіли про програму “Велике будівництво”. Як вони припинили ведення відкритого вогню на Донбасі. Найважливішими змінами вони вважають реорганізацію ринку землі, легалізацію ігорного бізнесу та децентралізацію. Це був перелік звершень, які Арахамій та Корнієнко вважають найвидатнішими цього року.

Що ж стосується наступного, то партія планує прийняти закон про всеукраїнський референдум, ввести доплати пенсіонерам, які досягли 75-річного віку, здійснити реформу Конституційного суду і прискорити програму "Велике будівництво".

Корнієнко вважає, що зміни цього року принесли багато чого для того, аби місцеві вибори проходили максимально чесно. Також на його думку децентралізація сприятиме розвитку більшої кількості регіонів. Проте як саме вона буде проходити у непромислових регіонах, і звідки їм брати бюджет, поки що невідомо.

Але зміни все ж таки є. До чого вони призведуть дізнаються наші онуки з підручників курсу “Історія”. А поки що нам залишається лише чекати бою курантів і радіти тому, що в нас все починає йти на лад. А коли пройде період пандемії, тоді й побачимо, що влада робитиме надалі, а поки всі сили віднімає хвороба.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео