Володимир Зеленський повернув відповідальність за недостовірне декларування

Володимир Зеленський повернув відповідальність за недостовірне декларування
77774 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні Президент України підписав закон, у якому йдеться про повернення відповідальності за неправдиве декларування чиновниками, яке Конституційний суд скасував ще 27 жовтня. Про це повідомляє Офіс Президента.

Рішенням конституційного суду, в жовтні закон визнали недійсним, через те, що в ньому було безліч недоліків. Проте залишати це без уваги було неможливо. Тож Верховна Рада України переглянула усі статті закону, внесла в них певні корективи, підтвердила і передала до Офісу Президента.

Сьогодні Зеленський підписав його. Він вважає, що тепер в ньому знайдено компроміс для усіх. Адже в ньому можна знайти відповідні частини, які допоможуть врегулювати конституційну кризу. Наразі за неправдиве декларування особа повинна буде сплатити штраф, визначений судовою системою. Сума цього штрафу може бути до 85 тисяч гривень.

Національне агентство спрямоване наразі на запобігання корупції. Воно заявило, що законопроєкт створює «санаторні умови» для чиновників, які подали неправдиву інформацію. Адже він не передбачає ув’язнення, як раніше, а лише обмеження волі. Тобто в разі доведення провини чиновник буде знаходитися в виправному центрі.

Верховна Рада разом із Президентом сподіваються, що це допоможе чиновниками відповідальніше ставитися до того, що вони говорять. Окрім того, це спосіб запобігання витоку секретної інформації. Кожен, хто йде в політику, має розуміти, що він несе відповідальність за кожне своє слово. Так, існує ймовірність того, що почутий в контексті вираз, можуть взяти та вивернути у свою користь. Це трапляється з багатьма людьми.

Наприклад, фраза: “Для досягнення мети всі засоби гарні”, як ми з вами знаємо. Проте насправді вона означає: “Якщо мета спасіння душі, то для досягнення мети всі засоби гарні”. Але кожен має брати на себе відповідальність за свої слова та дії.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео