Нарешті назвали дати, коли буде проведений з'їзд суддів України

Нарешті назвали дати, коли буде проведений з'їзд суддів України
154796 ПЕРЕГЛЯДІВ

Цієї весни на нас чекатиме ціла маса знакових подій. Верховна Рада вже запланувала на березень-травень 2021 року багато подій, які можуть змінити життя населення. А 24 грудня 2020 року сталася ще одна знакова подія для тих, хто має відношення до правоохоронної структури України. На це рішення вже довго чекають усі працівники судової системи, та усі, чия діяльність із ними пов’язана так чи інакше.

Рада суддів України на сьогоднішньому засіданні нарешті оголосила дату проведення ХVIII чергового з'їзду суддів України. В ньому взяли участь 21 член Ради суддів України. Вони одностайно вирішили, що з’їзд має відбутись з 9 березня по 11 березня 2021 року.

Де буде відбуватись ця знакова подія? Місцем проведення ХVIII чергового з'їзду суддів України визначили Міжнародний центр культури і мистецтв Федерації профспілок України (м. Київ, алея Небесної Сотні, 1).

Які питання винесли на порядок денний?

- хто наступного року стане членами Вищої ради суддів;

- переобрання Ради суддів України;

- обрання нового судді Конституційного Суду України;

- звітування Ради суддів України про виконання задач органів суддівського
самоврядування щодо забезпечення незалежності судів і суддів, стан організаційного та фінансового забезпечення діяльності судів;

На засіданні будуть розв'язувати найважливіші питання суддівської колегії та нададуть інформацію про організацію фінансового та технічного забезпечення судових структур. Рада вирішила, що довше це питання чекати не може, адже цього року більшість органів залишилась без поштового сполучення. Це вплинуло на працю багатьох районних структур. Після того, як будуть вирішені основні питання, колегії перейде до менш знакових проблем. Проте вони сподіваються, що в новому році вони зможуть стабілізувати поточну ситуацію.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео