Гучна справа триває: що чекає на Олександра Тупицького?

Гучна справа триває: що чекає на Олександра Тупицького?
151281 ПЕРЕГЛЯДІВ

Не так давно лунали здогадки про підкуп свідка під час конституційного суду. Відділ боротьби з корупцією та поліція проводили розслідування, згідно з яким, було виявлено факти, які підтверджували ці свідчення. Під підозрою опинився Голова Конституційного Суду України. Йому вирішили оголосити про те, що його підозрюють у злочині та запросили до Офісу президента.

Зустріч мала відбутись о 9.30. Проте Сюзанна Савчук повідомила, що Олександр Тупицький вирішив проігнорувати запрошення та не прийшов до Офісу Президента. Тож тепер питання навколо цієї справи стали ще гучнішими. Адже те, що він не прийшов до офісу вже свідчить про те, що йому є що приховувати. Так, можливо, так склались обставини, і він захворів, адже ми зараз переживаємо нелегкі часи. Проте такий вчинок пішов йому не на користь.

Згідно з законом, якщо підозрюваний не з’являється до суду, то повідомлення йому надсилається поштою. З моменту надсилання цього листа Голова Конституційного Суду України вважається підозрюваним до моменту виявлення обставин. Коли проведуть повне розслідування буде відомо, чи правдиві ці підозри, чи ні, а до того часу йому доведеться примиритись із цим.

Наразі він підозрюється у підступній змові з Росією, по справі про відчуження земельної ділянки на території Криму. А також у підкупі свідка, який виступав у справі Віктора Татькова. Прямих доказів наразі немає, проте є багато непрямих улік, які вказують на протиправні дії судді.

Наразі через Олександра Тупицького відкрито одразу дві справи: "захоплення державної влади" і "злочинний вплив на державного діяча з використанням свого службового становища". Проте розслідування ще триває. У разі доведення провини будуть переглянуті також інші справи судді і проведений глибокий аналіз його професійної діяльності.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео