Брехні ні! Відповідальність за неправдивість даних у декларації знов діє

Брехні ні! Відповідальність за неправдивість даних у декларації знов діє
169640 ПЕРЕГЛЯДІВ

30 грудня 2020 року Верховна Рада України розглянула та підтвердила законопроєкт №4470. Тим самим депутати повернули НАЗК можливість притягувати до відповідальності усіх чиновників, які вказують невірні дані в деклараціях.

Також цим законом вони відновили повноваження НАЗК (Національного агентства із запобігання корупції) щодо перевірок та притягання до відповідальності судів і суддів, які проводять засідання з Конституційних питань.

Крім цього цей законопроєкт надав можливість постійного доступу НАЗК до Єдиного державного реєстру декларацій чиновників. Це дасть змогу перевіряти їх рівень життя та доходів. У випадку невідповідностей на них будуть накладати штрафи. Якщо достовірна сума і та, яку вказано в декларації, будуть відрізнятись від 100 до 500 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, то на них накладуть великий штраф.

Для того, аби вдосконалити законопроєкт з нього вилучили 3661 статтю, а замість неї тепер 3662. Згідно з цією статтею, “Декларування невірної інформації” тепер буде каратись кримінальною відповідальністю. І одразу за цим пунктом слідує 3663, який передбачає покарання тих, хто намагається не подавати електронну декларацію.

Сума штрафу тепер складатиме від 2500 до 3000 тисяч гривень, або суд може призначити громадські роботи. Кількість годин варіюється від 150 до 240 годин. Але в такому разі чиновника позбавляють права обіймати цю посаду, а також всі ті, які з нею пов’язані. Строк дії покарання 3 роки.

Тож вже з 2021 року НАЗК почне діяти та проводити планові та позапланові перевірки декларацій з єдиного державного реєстру. А поки що у всіх депутатів є час ознайомитись з усіма пунктами закону та перевірити відповідність даних, вказаних у декларації та тих, які вони мають насправді.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео