Що не так з реформою децентралізації? Чому тепер вона знаходиться на межі припинення?

Що не так з реформою децентралізації? Чому тепер вона знаходиться на межі припинення?
113188 ПЕРЕГЛЯДІВ

У світі, що постійно змінюється та набирає обертів повинно бути щось вічне. Тобто щось, що допоможе нам будувати щось сильне. Проте змінюються не лише умови, які від нас не залежать, а й ті, які ми обираємо самостійно. Так само про реформу децентралізації каже й Олександр Солонтай. На його думку, вона наразі змушена просто виживати, адже умови для її виконання змінюються швидше, ніж волосся в нас на голові.

2015 року Законодавством України було схвалено добровільність об’єднання громад. Це сталось незадовго до місцевих виборів. Але за кілька днів до проведення цього заходу, всі громади сповістили про скасування цього закону. Так багато громад, які мали дійсно великий успіх розпалися та зникли на зовсім.

2019 року місцеве самоврядування департизували. Після прийняття цього рішення лише 30 великих міст залишили по собі можливість обирати владу серед працівників партій. Проте влітку 2020 ситуація різко змінилась. Тож довелось швидко зробити партизацію місцевого самоврядування.

З 2016 по 2019 роки діяла інфраструктурна субвенція, яка підтримувала сільські громади. Тепер її повністю скасували. А бюджет України у 2021 році буде розподілений за субвенцією соцеконому. Проте законодавство вже вимагає регіонального розвитку. Тож такі маленькі, на перший погляд, розбіжності сильно порушують стабільність розвитку регіонів.

Такі постійні зміни завдають великих збитків громадам. Законодавство не постійне і змінюється скоріше, ніж ми можемо собі уявити. Багато громад пристосовуються та вистоюють, хоча і сильно страждають. Тож якщо не переглянуть постанову 2014 року і не зроблять законодавство більш стабільним, то децентралізація зазнає великого краху. Так вважає Олександр Солонтай. А чи зупинить влада озвучені вище тенденції, покаже 2021 рік.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео