Яку тепер термінологію щодо окупованих територій будуть вживати в Україні?

Яку тепер термінологію щодо окупованих територій будуть вживати в Україні?
114594 ПЕРЕГЛЯДІВ

Проаналізувавши всі дані стосовно окупованих територій: публікації, випуски новин, статі в інтернеті, дослідники дійшли висновку, що деякі терміни грали на руку Російській Федерації. Вони мали певні розходження з дійсністю та викликали непорозуміння в українців. Тож влада вирішила ввести єдину термінологію, яка повністю відбиватиме наше бачення ситуації.

Служба Стратегічних комунікацій ЗСУ провела власне розслідування і тепер з впевненістю може сказати, що терміни «території самопроголошених/так званих ДНР/ЛНР», «Схід України» і «Південний схід України» були хибними. Це давило на психіку жителів України та створювало фундамент для поширення конфлікту між українцями. А РФ вигідно, аби склалась саме ситуація непорозуміння між двома сторонами конфлікту. Набагато легше бити по тим, хто не знає, що є дійсністю.

Що означають так звані терміни ДНР та ЛНР? Насправді це місцевості, самопроголошення яких, вимагає саме Росія. Це утворені Росією квазідержави та визнані законодавством терористичні організації. Такої думки наразі дотримуються ЗСУ.

Яку термінологію тепер буде вірно вживати? «Тимчасово окуповані території в Донецькій та Луганській областях» та «окупована частина Донбасу».Ці терміни найбільш повно відбивають те, що відбувається на окупованих територіях. Адже наразі вони окуповані бойовиками, які не звільняють їх протягом довгого часу. А республіка – це вільне місце, яке має власну владу та живе за власними законами. Про Донбас наразі цього сказати не можна. Він наразі перебуває під владою РФ, яка намагається ним керувати.

Коли припиняться бойові дії, до цього питання обов'язково ще повернуться та вирішать, що буде далі з окупованими територіями. Проте зараз вільними вважати їх не можна.

Мої відео