Хто стане новим суддею Конституційного суду?

Хто стане новим суддею Конституційного суду?
162753 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні почали поширювати інформацію про те, що на цей високий пост хочуть призначити кандидатку від партії “Слуга народу”. Нове правління планує повністю перезавантажити всі системи. Почнуть з маленьких кроків, замінюючи старих корупційних лідерів на молодих та прогресивних. Звісно, в один день нічого не зміниться, проте аби щось стало краще, необхідно почати діяти просто зараз.

Тож нещодавно було названо ім’я однієї з претенденток на цю високу посаду. Існує імовірність того, що скоро цю посаду буде обіймати Ольга Совгиря. Це молодий народний депутат від партії “Слуга народу”.

Нещодавно було відхилено пропозицію нового президента про припинення повноважень КСУ. Проте це не означає, що його не буде перезавантажено. Адже Володимир Зеленський має намір виконати свою обіцянку та позбавити Український державний апарат від корупції. Тож наразі було вже проведено конкурс, за результатами якого більшість нардепів підтримали кандидатуру Ольги Совгирі на пост голови Конституційного суду. Наразі вона є представником партії “Слуга народу” в суді. Тож вона добре знайома з усією системою роботи закладу.

Євгенія Кравчук переконана, що коли справа потрапить у вигляді законопроєкту до Верховної Ради України, її підтримають всі представники партії “Слуга народу”. Крім того, вона має гарну репутацію і серед інших партій. Тож скоріше за все її кандидатуру підтримає більша частина нардепів. Тому найімовірніше місце голови Конституційного суду дуже скоро посяде Ольга Совгиря.

А ми нагадуємо, що попереднього суддю відсторонили від роботи через порушення закону. Проти нього наразі триває слідство. Його звинувачують у підкупи свідка та неправильному винесенні вироку підсудного. Після того, як всунули звинувачення, суддя проігнорував прохання Офісу президента про прихід для отримання листа, в якому чітко прописано всі звинувачення. Тож поки триває слідство, його відсторонили від виконання обов’язків.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео