“5 тисяч гривень!” Такою була заробітна плата у працівників на каналах Медведчука

“5 тисяч гривень!” Такою була заробітна плата у працівників на каналах Медведчука
12510 ПЕРЕГЛЯДІВ

Секретар РНБО Олексій Данілов розповів про те, що заробітна плата у працівників каналів Медведчука була не більшою за 5 тисяч гривень. Це пролунало в прямому ефірі від чоловіка. Це було його відповіддю на питання Юрія Бойко депутата “ОПЗЖ”. Він запевняв, що через указ президента роботу втратили понад півтори тисячі людей.

Проте Данілов навів офіційну інформацію, яку йому надали в РНБО, про те, що на цих каналах працювала невелика кількість чоловік: “Підприємство ТВ Вибір, середня кількість працюючих – один чоловік, Новий формат – одна людина, Аріадна – одна людина, телекомпанія 112 – 33 людини, Партнер ТФ – одна людина, Лідер ТВ – одна людина”. Тож про жодні півтори тисячі осіб мова не йде.

Також політик зауважив, що Володимир Зеленський особисто запропонував тим, хто залишиться безробітним, знайти нове місце працевлаштування. Крім того, Президент пообіцяв, що тепер вони отримуватимуть на 20-25% більше. Проте під час рекламної паузи, Данилов продемонстрував документ, який засвідчує що зарплата в працівників була меншою за 5 тисяч гривень. Але в ньому було прописано, що “не на всіх підприємствах Козака працювало по одній людині: наприклад, на ТОВ НОВИНИ 24 ГОДИНИ працював 441 чоловік, а на ТОВ Нові комунікації – 383”. Проте ця інформація лишилась за кадром підкреслив Юрій Бойко.

Також сьогодні розповіли про те, що насправді в Козака працювало не три, а вісім телеканалів. Через це багато в кого виникло питання, за якою системою відібрали ті, що наразі заблокували, а найцікавіше, чому ще 5 вільно подовжують тоді функціонувати. Проте які саме це канали, секретар поки не назвав. Як зазначив сам Олексій Данілов, в РНБО знають про функціонування всіх 8 каналів. Наразі вони продовжують із ними працювати, але чи заблокують їх, поки невідомо.

Автор: redactor.newsukraine

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео