Навчальні програми за стандартами НАТО: як тепер проходить навчання офіцерів НГУ під керівництвом інструкторів з Канади?

Навчальні програми за стандартами НАТО: як тепер проходить навчання офіцерів НГУ під керівництвом інструкторів з Канади?
12035 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні розповіли про те, що офіцери Міжнародного центру Національної гвардії на Київщині проходять вже третій поспіль модуль. На ньому офіцери Головного управління НГУ, Національної академії, Навчального центру та Міжнародного центру підготовки підрозділів з планування та розробки навчальних програм навчаються за стандартами, які розроблені в НАТО. Зараз вони всі прагнуть лише одного – створити сильну Національну гвардію, яка буде підготовлена за різними рівнями. Вони повинні будуть стати набагато сильнішими та витривалішими. Їхня підготовка значно різниться від всіх інших, проте це лише початок.

Викладачі вільного курсу поставили собі за мету розповісти слухачам якомога більше нової інформації. Стратегії, методики, які тепер використовують у НАТО замість тих, що вже давно застаріли, стануть частиною навчальної програми сучасних офіцерів. Зараз Україна працює над тим, щоб підготовка наших військових стала максимально близькою до тієї, яку мають країни-члени НАТО.

Протягом досить тривалого часу наша Національна гвардія намагається стати набагато кращою. Звісно, це не так легко, як хотілося б, проте прогрес можна помітити навіть не озброєним оком. Звісно, ми не відмовляємось від традиційних методик, які Україна перевіряла вже неодноразово. Проте ми намагаємось ввести нові, для того, щоб складова сумісність наших воїнів та представників НАТО була якомога вищою.

Перші два модулі розкрили нашим воєнним техніки та методики, які використовують в інших країнах для викладання матеріалу. Також вони навчились визначати методи розробки, розібрали, який контент є найбільш потрібним у навчальних програмах, а із цього змогли опанувати аналіз і предмет діяльності планування. Третій модуль для наших воєнних має посприяти вивченню новітніх розробок, проведенню, оцінюванню та затвердженню новітніх навчальних програм.

Олександр Бондаренко зазначив, що ті підходи, про які нам розповіли вчені із Канади, мають місце в освітній програмі України. Після завершення навчання, вони планують ввести новітні методи, які допомагатимуть у покращенні рівня навчання серед тих, хто проходить навчання в національній гвардії. Як зазначила Оксана Панчик, вже зараз ми можемо розпочати підготовку програми, яка буде відповідати всім вимогам НАТО. ЗС Канади зробили багато чого, аби посилити рівень підготовки нашої армії. Тож ми щиро вдячні їм за такий комплексний підхід до навчання.

Але на цьому все не завершиться, адже завершити всю серію навчань вони вирішили не третім, а четвертим модулем. Вони переконані, що це сприятиме покращенню рівня навчання. Але проходитиме він вже безпосередньо за місцем проходження служби кожного з учасників. Так вони зможуть внести все, що вивчили під час модулів до освітньої програми Нацгвардії свого міста. Так вони збільшать кількість підготованих бійців для співпраці з НАТО.

Автор: redactor.newsukraine

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео