Невже Шмигаля дійсно хтось замінить? Як це прокоментували в Президента?

Невже Шмигаля дійсно хтось замінить? Як це прокоментували в Президента?
22875 ПЕРЕГЛЯДІВ

Зараз все частіше та частіше країною почали розповсюджувати чутки про те, що скоро відбуватиметься кастинг на пост голови Кабінету Міністрів України. Про це писали в ЗМІ, багато поширювали чуток в інтернеті, проте жодних офіційних коментарів стосовно цієї події не було. Тож в соціальних мережах жителі України все частіше почали ставити питання про те, що трапилось зі Шмигалем, чому його хочуть замінити на когось іншого? Та чи правда те, що тепер в нас буде новий Голова Кабінету Міністрів. В Офісі президента сьогодні дали коментар стосовно цієї заплутаної справи. Тож що насправді відбувається?

Кирило Тимошенко розповів, що жодних офіційних даних про те, що хтось хоче змінити голову Кабінету Міністрів немає. Це просто чутки. Так, деякі ЗМІ дійсно писали про те, що зараз тривають консультації до конкурсу, після якого й оберуть нового главу. Проте це лише їхні власні вигадки. Адже на роботу Шмигаля поки ніхто не скаржиться. Він пречудово порається зі своїми зобов’язаннями. Тож він продовжуватиме працювати на своєму пості. Тимошенко заявляє, що перейматись немає через що. Тож всі в Кабміні можуть продовжувати працювати у звичному режимі.

Раніше повідомляли про те, що місце нинішнього Глави можуть обійняти Юрій Вітренко, який раніше прагнув обійняти місце його першого замісника, проте Верховна Рада України відмовила йому двічі; голова правління НАК "Нафтогаз" Андрій Коболєв; глава Національного банку Кирило Шевченко; міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов, чи міністр аграрної політики Роман Лещенко.

Денис Шмигаль був призначений на пост прем’єр-міністра України лише у 2020 році. Його попередником був Олексій Гончарук, який обіймав цей почесний пост з 2019 року. До того, як обійняти цю посаду, він був міністром з розвитку громад і територій, а також був головою Івано-Франківській ОДА. А до того, як стати політиком працював на Рената Ахметова. Шмигаль був головою Бурштинської ТЕС в області Івано-Франківська.

Про те, що Шмигаля знімуть з посту Голови Кабінету Міністрів говорять вже давно. Хтось намагається його звинуватити в тому, що в Україні продовжуються економічні проблеми. Хтось намагався довести, що сучасна ситуація з пандемією, також його рук справа. Проте всі ці обвинувачення не мають жодних аргументів. Вони скоріше схожі на звинувачення для того, щоб когось звинуватити, запевняють політики.

Як зазначили в Офісі президента, Шмигаль прекрасно виконує свої обов’язки. Він весь час слідкує за роботою. Кабінету Міністрів України. Жодних порушень у ході аналізу його роботи поки не виявлено. Протягом року він чудово веде переговори з Європейським союзом, США та Великобританією. Зараз в нього проходять зустрічі з Комісією Європейського Союзу та з представниками НАТО. Тож немає жодних підстав говорити про звільнення чи конкурс на посаду нового Голови Кабінету Міністрів. В Офісі президента переконані, що це не більше ніж чийсь невдалий жарт, який припиниться вже дуже скоро.

Автор: redactor.newsukraine

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео