“Ми змогли подолати економічну кризу з найменшими втратами!” – Шмигаль

“Ми змогли подолати економічну кризу з найменшими втратами!” – Шмигаль
11094 ПЕРЕГЛЯДІВ

Всі країни цього року починають оговтуватись від наслідків пандемії. Коли вона охопила планету, майже кожна третя сильно відчула на собі економічне падіння. Ріст безробіття, тотальне зачинення всіх закладів. Постійна потреба фінансування медицини та ріст тарифів. Така проблема виникла в усіх країнах.

Проте Денис Шмигаль сьогодні сказав, що наша країна найм'якше постраждала від наслідків цієї хвороби. “Дані Європейської бізнес-асоціації також зазначають, що Україна м'якше всіх серед європейських країн пройшла економічну кризу. Ми втратили лише 4,5% ВВП. В цьому році, за прогнозами, зростання економіки України буде понад 4,6%”. Тож при такому розкладі, на думку аналітиків, ми швидко зможемо відновити власний рівень ВВП.

Під час наради з європейськими партнерами політик також зазначив, що нинішня стратегія економічного розвитку України буде зосереджена на розширенні внутрішнього попиту на промислову продукцію, розвитку аграрного сектора, впровадженні державно-приватного партнерства та перероблюванні сільськогосподарської сировини. Все це, на думку політика, допоможе нам зробити ринок попиту більш стабільним. Також Україна сама забезпечуватиме себе великою кількістю необхідної продукції.

Звісно на території нашої держави також виникло багато проблем. Багато карантинних обмежень і досі не знято через те, що хвороба лютує й досі. В нас, так само як і в багатьох інших країнах сильно постраждав сектор малого підприємництва. І хоча держава і намагалась його підтримати, проте 10% все ж таки ми втратили. Проте за цей час ми встигли організувати повноцінну повсякчасну роботу лікарень, закупити багато медичного обладнання, стабілізувати ситуацію із навчанням та всіма іншими сферами людської діяльності.

Нам необхідно наразі налагодити роботу, яка спрямована на пришвидшення проведення вакцинування. Це допоможе нам в розвиткові власної внутрішньої системи. Адже чим швидше ми вакцинуємо людей, тим швидше запустимо всю країну. На думку Шмигаля, вже в цьому році ми зможемо підняти нашу економіку на трохи вищий рівень. Через декілька років, приблизно у 2023 Україна зможе вже повністю оговтатись від того, що сталось зі світом. А наразі медики наголошують на тому, що ситуація в країні складається більш-менш стабільно. Рівень захворюваності поряд із рівнем тих, хто зміг подолати хворобу, залишається стабільним та контрольованим. Тож медики запевняють, що у разі вдалого проведення вакцинування ми швидко зможемо здолати наслідки хвороби.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео