Новий народний депутат від партії “Слуга народу”!

Новий народний депутат від партії “Слуга народу”!
12233 ПЕРЕГЛЯДІВ

11 лютого, під час свого з'їзду партія «Слуга народу» висунула спортсмена-важкоатлета Василя Вірастюка кандидатом в народні депутати України на проміжних виборах в Івано-Франківській області (округ № 87). Про це розповіла Євгенія Кравчук.

«Це справжній патріот, який багато допомагає українській армії, дуже відкрита і приємна людина, з великим бажанням і натхненням працювати для своєї країни!» – саме такими словами вона схарактеризувала сучасного спортсмена, який тепер став вагомою частиною партії “Слуга народу”.

Вона розповіла також і про те, що родом Вірастюк із Києва. Але знає його вся країна. Адже він найсильніша людина у світі. Також вже протягом довгого часу він очолює тренерський склад Invictus Games: Team Ukraine і займається реабілітацією ветеранів. Проте зараз він може їм допомогти лише на рівні власних можливостей. А якщо стане вагомою частиною партії, то вже скоро зможе розв'язувати такі питання і на рівні держави.

Сам Василь Вірастюк багато разів ставав чемпіоном світу в силовому багатоборстві. Його нагороджували титулом “Найсильніша людина року” у 2004. Протягом певного часу ми також знаємо його, як постійного учасника різних телевізійних шоу. Проте на те, що він вирішив стати вагомою частиною влади нашої держави, відреагували досить різноманітно.

Але спортсменів колишніх не буває, тож, якщо він все ж таки вирішив діяти, то тепер його нічого не зупинить. Тим паче, що за словами голови парламентської фракції “Слуги народу”, він має досить сильну підтримку з боку партії. Адже, на їхню думку, це сильна, смілива та відчайдушна людина. Він може отримати все, що йому потрібно, при цьому уникаючи використання різних нечесних засобів боротьби. Тож його однопартійці радо вітають його у своєму складі та сподіваються, що вже дуже скоро вони почнуть плідно співпрацювати.


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео