Чи чекатиме на нас перемир’я з Угорщиною?

Чи чекатиме на нас перемир’я з Угорщиною?
10873 ПЕРЕГЛЯДІВ

Останнім часом все більше аналітиків кажуть про те, що Україна та Угорщина грають неначе в подвійну гру. При чому наші політики розкрили всі свої карти, в той час, як угорські, ніби жартують над нами та намагаються вибити Україну з рівноваги. Тож чого чекати українцям від переговорів та чи буде тепер укладено мир між двома країнами. Вже минуло досить немало часу для того, аби прийняти таке рішення. І наразі воно залишається за Володимиром Зеленським.

Протягом довгого часу між нами та угорцями існували певні проблеми. Проте після зміни президента, ми вирішили спробувати налагодити стосунки із нашими сусідами. Місяць тому Ігор Жовква повідомив українцям, що Україна та Угорщина змогли знайти спільну мову. За словами політика, “вони активно працюють над спільним документом, який буде сприяти врегулюванню спірних питань у двосторонніх відносинах. Такою собі "джентльменською угодою", яка покладе край беззмістовній та небезпечній ворожнечі між Києвом і Будапештом”.

А декілька тижнів тому Дмитро Кулеба розповідав про те, що ми змогли розв'язати всі питання, які стосувались непорозумінь на Закарпатті. Певний час угорці заявляли, що місцеві жителі принижують права меншин, через що вони не можуть спокійно жити. Розповідали навіть про побої та приниження. Але Петер Сійярто прибув до України, зустрівся з Дмитром Кулебою, і довгий час вони провели в кабінеті за столом переговорів, де повинні були врегулювати це питання. За словами Кулеби, в Києві 27 січня домовилися про проведення конструктивних переговорів щодо мови та освіти, ініціювали онлайн бізнес-форум між підприємцями двох країн, і взагалі продемонстрували готовність оперативно вирішити суперечки.

Тож здавалося б, всі суперечки вже вирішено і залишається лише підписати всі необхідні папери. Але під час недавнього засідання Ради асоціації ЄС-Україна, Олівер Варгеї заявив про те, що в Україні принижують права національних меншин. Він вимагав внести в спільну заяву Ради асоціації те, що в Україні утискають національні меншини. А ще – вимагав від Києва припинити роботу сайту "Миротворець". За його словами там нібито приготували "список смерті" Угорських активістів із Закарпаття. Він був переконаний, що там були імена та прізвища з "особистими даними" євродепутата Андреа Бочкор. Проте вона є громадянкою України й потрапила в Європарламент за списками угорського "Фідес".

Тож тепер в політиків постало питання про те, а чи дійсно це Україна не хоче йти на контакт з Угорщиною? Адже це не ми ведемо подвійну гру, намагаючись підірвати їхній авторитет. Тим паче, що угорці знають, який довгий шлях пройшла Україна для того, щоб наблизитись до своєї омріяної мети та долучитись до ЄС та НАТО. Тож аналітики підняли питання, навіщо Угорщина, після щойно проведених переговорів, які вже дали результати продовжує підривати авторитет України на міжнародній арені. Звісно, цього разу наші дипломати прекрасно змогли витримати такий напад. Вони продемонстрували всі документи та пояснили, що це питання врегульоване. Але чи є сенс продовжувати співпрацю з Угорщиною, поки невідомо.

За словами Тараса Паньо: “чинний уряд Угорщини, ведучи відверто популістську та антиліберальну політику, яка йде всупереч з цінностями ЄС, намагається виставити Україну як певну цитадель націоналізму, тоталітаризму, і всякого іншого зла. Що, з одного боку, ніби як вигідно відтіняє угорську політику, а з іншого – дає перманентну можливість для торгу з Брюсселем, дозволяючи отримувати переваги для Угорщини в обмін на якісь поступки з українського питання”. Але рішення стосовно того, чи співпрацюватиме Україна з Угорщиною тепер, залишається відкритим.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео