Новий склад РНБО: хто тепер входитиме до його складу за наказом президента України?

Новий склад РНБО: хто тепер входитиме до його складу за наказом президента України?
10151 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні Володимир Зеленський прийняв доволі таки непередбачуване для всіх рішення. Напередодні одного із найважливіших для України засідань він вирішив трохи змінити склад РНБО. Проте для когось воно звалилось, ніби грім серед ясного неба, а от хтось навіть нітрохи не здивувався. Проте навіщо змінювати склад давно вже функціонуючого органу влади просто напередодні одного із найважливіших засідань, поки невідомо.

Проте тепер до складу Ради національної безпеки та оборони увійшла Юлія Лапутіна. Вона протягом довгого часу представляє Міністерство зі справ ветеранів. Проте чому її так несподівано, тим паче наказом Президента України від 17 лютого, призначили на такий високий піст? Насправді варіацій відповіді на це питання багато.

Проте її справи говорять самі за себе, при чому гучніше за безліч красивих слів. Юлія Лапутіна стала другою жінкою в історії України, якій надали звання генерала. 18 грудня 2020 вона очолила Міністерство у справах ветеранів, раніше брала участь в антитерористичній операції на Донбасі, працювала на керівних посадах в СБУ. Ставши ветераном, Юлія Лапутіна також бере участь в роботі Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій. Ця жінка не просто вміє красиво говорити та розповідати прекрасні історії, вона також може творити історію сама. За її участі вже встигли надати допомогу багатьом воїнам АТО та їхнім родинам. Вона захищає права пенсіонерів та завжди допомагає порадами кожному, хто звертається. Володимир Зеленський переконаний, що в такий скрутний час нам просто необхідно, щоб серед влади залишався не просто той, кому можна вірити, а людина, яка всім серцем вболіває за долю власної батьківщини.

Також нагадуємо, що декілька днів назад стався анонс резонансної для нашої держави події. 19 лютого має відбутися засідання РНБО. Під час якого буде розглянуто питання, яке стосується сучасної ситуації на окупованих територіях. Деякі питання поки не розголошували для того, щоб не викликати суперечок. Проте основними будуть ті, які стосуються сучасних переговорів та можливості звільнення територій України. Наразі представники деяких країн вже не просто побували, а й склали власне враження стосовно того, що відбувається на Донбасі. Тож ми сподіваємося на допомогу.

Цікавим фактом, який поки не розголошують, залишається результат однієї перевірки, яку повинно було здійснити РНБО. Гео Лерос вимагав, аби РНБО перевірило діяльність компанії "Студія Квартал 95" і ввело санкції після продажу в Росію прав на франшизу "Ліга сміху". У своєму блозі він звернув увагу, що до 2019 року програму вів чинний президент України Володимир Зеленський, а тепер аналогічний продукт готується випускати російський телеканал "СТС", яким керує великий холдинг "Національна медіа група" і державний банк ВТБ. А також нагадав, що сам "СТС" вже знаходиться в "чорному списку" РНБО з весни минулого року.

Звісно обидва органи російських маніпуляційних систем давно вже занесені до чорного списку в Україні. Проте варто також наголосити, що саме вони й підтримують конфлікт, який наразі відбувається на Донбасі. Тому український політик переконаний в тому, що в нас існує величезна необхідність у блокуванні будь-яких способів розвитку цих систем. Проте чи впорається із цим РНБО? А тим паче у новому складі Гео Леос не впевнений. А нам залишається лише чекати та спостерігати за тим, як зможе показати себе новоспечений член старої команди. Будемо сподіватись, що із появою нового обличчя зміниться не лише фотографія РНБО.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео