“Модернізація підприємств – ось куди варто витрачати екоподаток!”, – народний депутат України!

“Модернізація підприємств – ось куди варто витрачати екоподаток!”, – народний депутат України!
10022 ПЕРЕГЛЯДІВ

Під час свого виступу Сергій Магера підкреслив, що в нашій країні наразі триває криза. У промислових підприємств просто немає можливості знайти гроші для того, аби проводити екологічну модернізацію. Проте найгірше в цій ситуації те, що підприємства сплачують величезні податки для того, щоб перекривати екологічні розходи. Але вже досить тривалий час в Україні цей податок чомусь не виокремлюють для екологічних питань. Він просто зливається із всіма фінансами держбюджету та зникає в невідомому напрямку. Тож куди його витрачають? Навіщо його сплачувати? Невідомо. Тому народний депутат України сказав, що ці гроші необхідно залишити самим підприємствам для екомодернізації:

“Тільки в Маріуполі два комбінати платять сотні мільйонів гривень екоподатку на рік. Так залиште ці мільйони хоча б в місті, щоб використовували їх виключно тільки на екологію, а не на якісь незрозумілі речі. Сьогодні екологічні гроші падають до держбюджету, і ніхто не знає, на що вони витрачаються”.

Чому це питання стало настільки принциповим? Протягом довгого часу в Україні все ще триває економічна криза. Підприємства втрачають мільйони, тож забезпечити себе самостійно ще й грошима для екомодернізації вони просто не мають можливості. А в Міністерстві екології їм нічим не допомагають, адже в них самих грошей нема. Тож виникає питання, а куди направляють гроші з податків, які кожне підприємство сплачує державі вже багато років?

Магера підкреслив: “Міністерство захисту навколишнього середовища стало на захист нашого державного бюджету! Тобто, це міністерство швидше можна назвати міністерством фінансів. Все налаштоване виключно на поповнення бюджету. Але не на захист екології”. Проте що вони будуть захищати через декілька років? Економіку, яка буде триматись коштом того, що буде відбирати гроші в елементарних потреб для існування?

Політик наголосив, що колись вже практикували те, що він пропонує: “Ще при президенті Кучмі проводився експеримент в гірничо-металургійному комплексі. Екологічні гроші, які заплатили підприємства-забруднювачі, залишили в розпорядженні підприємств. І були колосальні скакання вперед в плані модернізації”. Саме тому він і пропонує повернутись до тієї системи. Адже рятуючи бюджет, ми не повинні забувати про те, що нам необхідно не вбивати світ, в якому ми живемо.


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео