Досить дозволяти Росії розповсюджувати міфи! МЗС прокоментувало вступ України в НАТО

Досить дозволяти Росії розповсюджувати міфи! МЗС прокоментувало вступ України в НАТО
10970 ПЕРЕГЛЯДІВ

Протягом довгого часу Україна намагається стати вагомою частиною НАТО та ЄС. Ми намагаємося реалізувати всі стандарти НАТО. Реформуємо військові частини, повністю змінили систему військового вишколу та з кожним разом робимо її досконалішою та досконалішою. Проте частиною НАТО ми так і не стали. Побачивши це, Росія вирішила використати це проти нас. Вона почала проводити пропаганду стосовно того, що в Україні існує багато проблем, через які нас не приймуть до НАТО. Також ходили думки про те, що НАТО не хоче, аби ми стали частиною їхньої організації. Проте все це не більше, ніж одна зі спроб Росії підірвати нашу впевненість в собі.

Тож для того, щоб заспокоїти населення та пояснити, що ж все ж таки відбувається МЗС України відповість на всі запитання. По-перше, Дмитро Кулеба розповів про те, що раніше існувала домовленість про те, що блок не повинен розширюватися на схід, щоб "не провокувати Російську Федерацію". Проте протягом останніх років Росія надто часто почала перевищувати свої повноваження. Вона розпочала воєнні дії не лише на території України. Тож історія про те, що ми не можемо стати частиною НАТО через якісь туманні “обіцянки” з минулого, які Захід дав Радянському Союзу, лише чутки. Радянський союз розпався багато років тому. Україна є незалежною державою і лише вона сама може вирішувати свою долю. Так, колись давно НАТО дало обіцянку не розширювати свої кордони після падіння Берлінської стіни. Але ті часи в минулому. СРСР вже немає, тож вимагати чогось вони не можуть.

Росія розповсюджує історії про те, що нібито “держсекретар США Джеймс Бейкер у 1990 році пообіцяв радянському лідеру Михайлу Горбачову, що НАТО не піде на схід, якщо СРСР дозволить возз'єднання Східної та Західної Німеччини”. Проте в цієї історії є одна дуже дивна властивість. Вчені досконально вивчили всі зустрічі, домовленості та обіцянки, які складали НАТО та СРСР і жодних згадувань про цю подію немає. Тому МЗС Україні прагне заспокоїти своїх громадян та повідомити про те, що це не більше ніж пропаганда РФ, на яку не потрібно взагалі реагувати. Адже зараз Україна чекає на нову стратегію від НАТО, яка допоможе нам стати вагомою частиною цього об'єднання. Після того, як ми зможемо виконати всі умови для того, щоб стати частиною альянсу, нас приймуть до себе, переконаний Кулеба!
Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео