Наступного тижня пообіцяли зняти санкції з Арбузова та Табачника!

Наступного тижня пообіцяли зняти санкції з Арбузова та Табачника!
14318 ПЕРЕГЛЯДІВ

У 2014 році, після того, як відбулась “Революція гідності”, в ЄС наклали санкції на чиновників, які підтримували режим Януковича та звинувачувались разом з ним у розкраданні державного бюджету. Зараз в цьому листі залишилось всього лише 8 осіб, проте за останніми даними від послів Європейського Союзу, наступного тижня цей список стане ще коротшим.

Влада повідомляє, що наступного тижня посли ЄС в Україні знімуть санкції проти чиновників режиму Віктора Януковича – колишнього виконувача обов'язки прем'єр-міністра України Сергія Арбузова та ексміністра освіти Дмитра Табачника. На сьогодні в списку все ще залишається 8 осіб, серед яких сам колишній президент, Віктор Янукович, його син, Олександр, та ще 4 особи, окрім зазначених вище.

Проте раніше в Європейському союзі також підіймали питання стосовно повної ліквідації санкцій, проти всіх, хто був причетним до цієї справи. Але стосовно цього питання поки не винесли жодних рішень. Тому вирішили призводити цей план до дії поступово. Що ж стосується самого Януковича, то поки це питання на порядок денний не виносилося.

Також сьогодні повідомили про те, що до України прибув глава МЗС Литви. Він планує обговорити з Україною питання стосовно Донбасу. А також вшанувати пам’ять всіх тих, хто загинув в результаті російської агресії. Кулеба зазначив, що він радий привітати Габріелюса Ландсбергіса, який вперше завітав до України. Кулеба підкреслив також те, що Литва є важливим стратегічним партнером для нашої держави. Тож те, що міністр закордонних справ прилетів до нас з робочим візитом, вкотре доводить, що ми маємо досить тісні товариські відносини із Литвою. За словами самого міністра, він планує провести в України 23-24 лютого із робочим візитом. Тож Україна продовжує налагоджувати відносини зі всіма своїми стратегічними партнерами.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео