В ООН не визнали звіт, який надіслав Іран стосовно авіакатастрофи з МАУ!

В ООН не визнали звіт, який надіслав Іран стосовно авіакатастрофи з МАУ!
11939 ПЕРЕГЛЯДІВ

20 лютого 2021 року Іран все ж таки надав офіційний звіт стосовно тієї катастрофи, яка відбулась через 5 днів після смерті генерала КВІР Касема Сулеймані. Довгий час тривало розслідування. “Чорні ящики” Франція отримала лише влітку, тобто майже через пів року після того, як було збито літак. Тегеран намагався якомога довше приховувати правду від всього світу. Проте звіт таки довелось надати, адже на борту загинуло 176 осіб.

За даними, які Іран передав у вигляді звіту до ООН, літак було збито через помилку. В той час система дала якийсь збій, через що військові вирішили, що це ракета та здійснили постріл. Проте ООН така версія взагалі не влаштовує. Аньєс Каламар, спеціальний доповідач ООН з питань позасудових страт, заявляє, що Тегеран не надав жодних об’єктивних свідчень. Після ознайомлення з отриманою інформацією, залишається ще більше питань. В ООН поки ніхто не стверджує, що літак збили навмисне. Проте виникає питання, як система могла переплутати літак та ракету? Вони мають кардинально різні характеристики та програми плутають їх лише тоді, коли ламаються. Тож невже військові користувались неробочою системою?

Також в ООН не розуміють, навіщо тоді було так сильно затягувати слідство? Невже 176 осіб загинуло просто через чиюсь халатність? Тим паче, що рейс був запланований та вилетів за графіком, чому диспетчери не повідомили про це воєнних, поки невідомо. Також Канаду обурило те, що Тегеран пропонує сплатити компенсацію у вигляді 150 тисяч доларів США на кожну родину. Проте чому в Ірані так довго намагались приховати всю правду та коли всі нарешті отримають об’єктивні висновки, поки невідомо. 31 грудня 2020 року Іран "з п'ятої спроби" передав Україні проєкт технічного звіту про причини катастрофи літака МАУ в Тегерані.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео