Невже Джо Байден прилетить до України вже цього літа?

Невже Джо Байден прилетить до України вже цього літа?
13564 ПЕРЕГЛЯДІВ

23 серпня в Україні планують провести саміт Кримської платформи. Це питання наразі є одним із найактуальніших для України. На першому місці, як і в усіх країнах, в нас наразі знаходиться ліквідація наслідків пандемії, проте ситуацію з Донбасом та з Кримом політики прагнуть вирішити якомога скоріше. Але за словами влади, ми очікуємо прибуття до України президента Сполучених Штатів Америки саме на Кримський саміт. Джо Байден вже неодноразово висловлював свою зацікавленість в тому, що відбувається в Криму. Також він запевняв, що підтримає Україну в цей скрутний час.

Про можливість прибуття Джо Байдена до України сказав лідер кримських татар Мустафа Джемілєв. Ці слова пролунали під час його виступу на заході в "Кримському досі", присвяченому Дню опору окупації Криму і Севастополя. Він нагадав про те, що нещодавно Володимир Зеленський підписав наказ про створення Кримської платформи. Лідер кримських татар має великі сподівання стосовно цієї події. Він переконаний в тому, що така вагома підтримка від лідерів багатьох країн може допомогти у розв'язанні нинішніх проблем. Проте політик переконаний в тому, що переважна кількість передових політиків приєднається до платформи 23 серпня. Звісно, зі стовідсотковою впевненістю сказати про те, що Джо Байден буде на цьому з’їзді сказати не може ніхто. Адже в такі часи загадувати аж на такий довгий час не варто, але політик робитиме все можливе, аби допомогти нам із цією проблемою.

А ми нагадуємо, що в Америці нещодавно провели інавгурацію нового президента, який тепер став офіційним представником США. Сам процес відбувався не з такою пишністю, як зазвичай, проте цього разу кожен зміг відчути себе частиною суспільства, що змінюється. Тож всі раді привітати нового президента.


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео