Що Кабінет Міністрів встиг зробити за рік? Розповів Денис Шмигаль!

Що Кабінет Міністрів встиг зробити за рік? Розповів Денис Шмигаль!
17009 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні Денис Шмигаль звітував про роботу 21 Кабінету Міністрів України. Його сформували після того, як у відставку пішов Олексій Гончарук, а саме 4 березня 2020 року. Нещодавно новому керівникові уряду вже доводилось звітувати про результати виконаної роботи. А 3 березня в Кабміні пройшло засідання, під час якого Денис Шмигаль звітував про рік роботи уряду.

Сам політик зазначив наступне: “Сьогодні доволі знакове засідання для нашої команди. Майже рік тому в цей час починав роботу наш уряд. Рік тому ніхто не міг спрогнозувати, що нас чекає протягом 2020 року. Я дуже вдячний всім колегам, Верховній Раді, Президенту, за роботу в режимі нон-стоп”. Тож що саме уряд встиг зробити за 2020 рік?

По-перше, ще на початку роботи нового Кабінету Міністрів, було прийняте рішення, яке дозволило нашій державі повернути 1,1 мільярда гривень, які держава повинна була шахтарям. Проте приблизно через тиждень після нового скликання почалась пандемія, через що весь уряд перебував на карантині. За словами Шмигаля, цей карантин приніс також і позитивні зміни, адже уряд встиг реанімувати медицину, яка вже довгий час потребувала цього, а також ми скоротили ті жертви, які могли б бути, якби його не було.

Також до України привезли багато апаратів Штучної вентиляції легень, які стануть у пригоді навіть після пандемії. Змогли збудувати багато нових лабораторій, які працюють в постійному режимі. Тепер міністри не отримують премій, проте ці кошти поповнюють бюджет країни. Замість цього доплати тепер отримують медики, які допомагають боротись із хворобою. Також уряд зміг ввести цілий ряд доплат українцям. Всі пенсіонери отримують +500 гривень до пенсій. Прожитковий мінімум також збільшили. Встигли також запустити проєкт, який перекриває безробіття. Так, поки лише частково, але далі більше.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео