Понад 160, саме таку кількість засідань цього року провели в Кабінеті Міністрів!

Понад 160, саме таку кількість засідань цього року провели в Кабінеті Міністрів!
17444 ПЕРЕГЛЯДІВ

Олег Немчінов нещодавно розповів про те, що, підбивши підсумки року, в Кабміні зазначили, що цього року вони провели рекордну кількість засідань. 164 – саме таку цифру вони вказали в офіційному звіті про виконану роботу. За словами міністра, цей рік був особливо нелегким для нас. Адже їхні зустрічі відбувались майже 1 раз на два дні.

З чим були пов’язані такі часті зустрічі? 2020 пройшов під гаслом боротьби з COVID-19. Це принесло нові виклики, проте й відкрило нові можливості для співпраці з іншими країнами. Адже для того, щоб побороти ворога, нам необхідно було стати ближчими один до одного.

Багато рішень необхідно було приймати просто тут та просто зараз, через що Кабмін працював навіть у період карантину. Точніше буде сказати, що вони працювали навіть попри карантинні обмеження. Спочатку вони розв'язали проблему із виплатами заробітних плат шахтарям. Потім, майже одразу після нового скликання, ввели карантинні обмеження. Але в Кабінеті міністрів найбільше пишаються тим, що цього року вони змогли не просто не втратити нашу медицину, а й покращити її. Адже в такі часи було вкрай нелегко підтримувати цю індустрію. Проблеми потрібно було вирішувати одразу. Але медицина не просто витримала удар, а змогла стати ще й набагато кращою. Та вже розпочато сам процес проведення вакцинації.

Важким випробуванням цього року для нас також стало те, що оновили систему приймання людей на державну службу. Через пандемію конкурс довелось скасувати, але це не лише не погіршило систему, а й навпаки, навіть покращило та прискорило процес. Крім того, тепер на державній службі почала діяти нова система оплати. Тож політики переконані, що цей рік можна вважати досить вдалим для нашої країни. Адже ми успішно подолали всі випробування і не просто не зламались, а й змогли стати набагато кращими!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео