Найцікавіше про судову реформу в Україні

Найцікавіше про судову реформу в Україні
16665 ПЕРЕГЛЯДІВ

Всеукраїнський форум “Україна 30. Розвиток правосуддя” Президент України Володимир Зеленський відкрив словами про те, що словосполучення “судова реформа” є актуальним з моменту проголошення незалежності нашої держави. І не просто одним із, а знаходиться на одному рівні з питанням про ліквідацію наслідків пандемії у 2021 році.

Наш президент наголосив, що після поновлення діяльності кваліфікаційної комісії суддів, жителям нашої країни не прийдеться роками боротися за свої права. Він сказав, що якість працівників Вищої ради правосуддя є пріоритетом судової реформи.

Сучасні рішення, із застосуванням IT технологій, допоможуть побороти корупцію в цій сфері. Зеленський прагне, аби судова система перейшла в гаджети. Це допоможе зекономити час та підвищить прозорість феміди.

В Україні буде також впроваджений суд присяжних. Наш Президент наголосив, що суд присяжних — це велика відповідальність для тих, хто братиме безпосередню участь в процесі. Форма проведення цього заходу буде прискіпливо розглядатись. Постає питання з фінансування суду присяжних. Чи візьме Уряд, на себе, ці обов'язки? Адже вже певний час в нас і так існують проблеми із фінансуванням цієї сфери.

Сергій Костянтинович Іонушас, який обіймає посаду заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності запевнив, що план покращення системи правосуддя на 3 роки вже готовий. Він знаходиться на фінальній стадії впровадження. Голова комісії розповів, що реформи не дістануться Верховного Суду, але буде вдосконалена прокуратура та адвокатура. Це дасть адвокатам доступ до державних баз даних та інших інформаційних ресурсів.

Детальніше ситуацію роз’яснив заступник керівника Офісу Президента України Андрій Олександрович Смирнов. Він сказав, що існує проблема правової невизначеності. Служителі феміди отримують догани за те, що обирають, яку норму закону брати до уваги. Суддям потрібно вміти роз’яснювати свої рішення, щоб до них не було претензій.
Заступник ОП закликав громадян та суддів нікого не боятись, вміти говорити “ні” та гідно відстоювати свої права та права інших людей. В Україні проблеми мають не тільки органи правосуддя, а й слідства та прокуратури. За останні півтора року результату від реформ ми не побачили.

Голова верховного суду України Данішевська Валентина Іванівна з позитивом сприйняла закон про поновлення діяльності вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Вона наголосила, що це складне, але потрібне рішення.

Богдан Мончіч який обіймає посаду голови Ради суддів, зазначив, що мережа суддів є дуже не оптимізована. Одні мають дуже мало роботи, а інші навпаки. Тож політики переконані, що судова реформа необхідна та має велике значення для нашої держави, але чи вдасться її втілити на практиці — питання часу.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео