І знову морози: в Україні обіцяють мороз до -15!

І знову морози: в Україні обіцяють мороз до -15!
16928 ПЕРЕГЛЯДІВ

Весна лише промайнула з-за хмар та знову кудись зникла. Синоптики вкотре передають різке похолодання. В деяких регіонах України температура повітря сягатиме до -15. Проте це триватиме не довго, і вже скоро на дворі знову почнеться прекрасна погода.

На сьогодні синоптики передали невелику хмарність з проясненнями. Вночі в західних областях буде холодно, вдень в усіх областях України, крім східних і південно-східних, буде йти мокрий сніг, на заході з дощем. На дорогах, крім південного сходу, варто очікувати ожеледицю. Вітер буде рухатись з півдня, його швидкість сягатиме 7-12 метрів на секунду, вдень він може посилитись до 15-20 Найтепліше буде на заході країни та в Одеській області. Що ж стосується лівобережної України, то в більшій частині областей температура повітря сягатиме 10-15 градусів морозу.

13 та 14 березня в Україні буде приблизно та ж сама ситуація, що й сьогодні. Позначка термометру буде коливатись від 8 градусів тепла до -13. Вночі 13 березня на переважній території країни очікується мокрий сніг. Вдень в південно-західній частині країни можливий дощ. На решті території істотних опадів не передбачається. 14 березня пройде без опадів, лише в західних областях вдень місцями траплятиметься невеликий дощ, в Карпатах мокрий сніг. Вночі та вранці на дорогах подекуди лежатиме ожеледиця. Вітер південно-західний 7-12 м / с.

15 березня на більшості територій України опадів не буде. Проте винятками стануть: Закарпаття, Прикарпаття Вінницька та Одеська області. Проте температура повітря ставатиме трохи вищою. Ситуація почне покращуватись 19-20 березня, деякі опади ще продовжуватимуться, проте більшість показників буде над позначкою показника температурного режиму. Тож ще тиждень Україну будуть вкривати морози, після чого ситуація стабілізується.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео