Порядок денний Верховної Ради України на цей тиждень

Порядок денний Верховної Ради України на цей тиждень
40941 ПЕРЕГЛЯДІВ

Зараз все ще продовжуються розгляди законопроєктів, які стосуються земельної реформи, реструктуризації валютних кредитів і оподаткування посилок з-за кордону. Цього тижня у Верховній Раді планують поставити фінальну крапку в цих питаннях.

У вівторок депутати, за словами Ярослава Желізняка, планують поставити крапку у питаннях земельної реформи. Їм залишилось розглянути лише законопроєкти № 2194 та 2195. Перший з них стосується внесення змін до Земельного Кодексу. Його основною метою є повне припинення корупції у сфері управління земельними ресурсами шляхом повної децентралізації. Також цей проєкт стане запорукою отримання кредитної підтримки Світового банку на суму у 700 мільйонів доларів.

Другий законопроєкт під номером 2195 стосується продажу земельних ділянок на аукціонах. Він внесе необхідні зміни, які допоможуть державі контролювати прозорість аукціонів, на яких відбуватиметься продаж земельних ділянок державної та комунальної власності.

Також на порядку денному підійматимуться питання, які стосуються заборони приватизації певного ряду об’єктів. В законопроєкті №4020 пропонується заборонити приватизацію акціонерних товариств, в яких частка держави не може бути менш як 50 відсотків + 1 акція. Таких об’єктів налічується всього 9. 74 об’єкти складають господарські товариства та об'єднання, де частка держави 100 відсотків. 133 об’єкти сформували із переліку об'єктів культури та спорту. 102 об'єкти – держпідприємства, що не підлягають приватизації, але які можуть бути перетворені в господарські товариства. І 341 лісове господарство.

4475, 4398, 4399 – ці три законопроєкти стосуватимуться реструктуризації валютних кредитів. Перший з них стосуватиметься перерахування кредитів, які були взяті в іноземній валюті. Другий стосується ситуації банкрутства та виплат у випадку потрапляння в нього. І останній передбачає звільнення від сплати ПДФО з прощеного боргу.

В середу на порядку денному значаться законопроєкти № 4278 та 4279. В них зазначаються питання стосовно посилок з-за кордону. Перший є дозволом на не накладання ПДВ та митного збору на посилки вартістю меншою за 150 євро. А другий полягає у веденні більш суворого контролю за посилками з-за кордону.

У четвер мова йтиме про аграрні розписки. Буде розглядатись законопроєкт № 2805. В ньому зазначатиметься, що аграрна розписка стане цінним папером, коло суб’єктів, які зможуть надавати цей документ стане набагато ширшим. Також завдяки йому відбудеться посилення гарантій прав кредиторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео