Доступ до правосуддя. Адвокати можуть користуватися транспортом в карантин

Доступ до правосуддя. Адвокати можуть користуватися транспортом в карантин
90936 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Києві почали пускати в: маршрутки, автобуси, трамваї, метророполітен за посвідченням адвоката. По всій території діють обмеження, зумовлені пандемією корона вірусу (COVID-19). Впроваджується локдаун, а суди не зупинили свою роботу та засідання проводяться. Адвокати не можуть потрапити до суду бо в них немає спеціального пропуску до громадського транспорту.
15.04.2021 року, протоколом п. 13 № 34, постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА винесено позитивне рішення, яке стосується пересування адвоката в транспорті під час карантину.
Під час обмежень адвокат виключно з 15 квітня по 30 квітня 2021 року, може пред’явити своє адвокатське посвідчення для проїзду в громадському транспорті, не потрібен спеціальний пропуск. За розпорядженням Київської міської державної адміністрації карантин продовжений до 30 квітня 2021 року.
Київський міський голова Кличко: «Кожного дня збільшується кількість захворювань на (COVID - 19 ), становище в столиці не змінне, чимало людей захворіло та перебувають у важкому стані» Бачимо вихід не навантажувати медичну систему бо у разі збільшення захворюваних, місць в лікарнях не достатньо.

Сьогодні ми розглянули питання на комісії надзвичайних ситуацій по місту Києву про пропуск в транспорт адвокатів, бо їх діяльність не відносять до критичної інфраструктури та вирішили: в них немає спеціальних пропусків, до 30 квітня 2021 року вони можуть пред’являти своє адвокатське посвідчення у всіх видах транспорта.
Вищий антикорупційний суд: після дозволу на користування транспорту просить, звернути увагу, на те що, адвокати не зможуть пропускати засідання. Перенесень на інший час судових засідань не відбудеться за причиною карантинних обмежень.
В Антикорупційному суді повідомили, що в суд зверталися захисники та скаржились, що не можуть потрапити на судове засідання через транспортне обмеження, їм дуже складно добиратися в судові засідання через відсутність спеціальних перепусток.

Теги: Доступ до правосуддя. Адвокати можуть користуватися транспортом в карантин

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео