Київ дав різку відповідь на пропозицію сепаратистів почати переговори

Київ дав різку відповідь на пропозицію сепаратистів почати переговори
79610 ПЕРЕГЛЯДІВ

Минулого тижня, так званий, уряд ДНР висунув пропозицію розпочати переговори з Київською владою, зокрема в аспекті внесення змін до Конституції

Минулого тижня, так званий, уряд ДНР висунув пропозицію розпочати переговори з Київською владою, зокрема в аспекті внесення змін до Конституції.
В свою чергу офіційна влада готова вкотре почути Донбас, але тільки в особі легітимної влади, чиї повноваження будуть підкріплені легальними виборами у регіоні.
Самозванців у Києві ніхто слухати не хоче. Саме так заявив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко: «Для того, щоб регіон мав змогу оголосити свої пропозиції – є вибори у регіоні. Вони повинні там відбутися, але на даний момент це неможливо, через те, що озброєння та війська досі не відведено».
МЗС України наголошує, що офіційний уряд не буде ні в якому разі вести переговори з сепаратистськими ватажками, так званими «польовими командирами». Крім того, багаторазові відведення військ бойовиків, парламентарі розцінюють не більше ніж, театральне дійство: Міністерство оборони вважає, що це просто реорганізація угрупувань для продовження війни.
В свою чергу, сепаратисти запевняють, що відвід військ та озброєння відбувся і з огляду на це, Україна повинна розпочати фінансування підконтрольних територій та відновити соціальні виплату на Донбасі.

Мої відео