Європарламент прийняв рішення у разі вторгнення в Україну

Європарламент прийняв рішення у разі вторгнення в Україну
37885 ПЕРЕГЛЯДІВ

Європарламент у Брюсселі ухвалив резолюцію, що погрожує низкою жорстких антиросійських заходів у разі російського "вторгнення" на територію України.
Парламент ЄС обговорював три основні питання від 12 квітня 2021 року щодо ситуації вздовж кордону України та Росії. На 29 квітня 2021 року щодо подальших дій Росії щодо підриву суверенітету України,територіальної цілісності та незалежності, та про Олексія Навального.
В Україні виникають страхи, щодо особистої безпеки та життя серед родин, друзів та прихильників та серед міжнародного співтовариства. Пропонують повністю контролювати відновлення повноцінності України всю її територію в межах міжнародно визнаних кордонів та забезпечення миру.
Нагадуємо по зобов’язаннях на останньому саміті в Нормандії, що відбувся у Парижі 9 грудня 2019 року, були прийняті заходи відновлення режиму та припинення вогню із роз'єднанням сил.
Заклики в напрямку російської влади, щодо припинення залякувати засоби масової інформації, опонентів,протестуючих, але вона не чує. Захід, внесений народними депутатами з Польщі, країн Балтії та Румунії, був прийнятий у четвер, коли 569 із 705 членів парламенту проголосували "за", тоді як 67 виступили проти, а 46 утримались.
Поряд із погрозою відключити Росію від платіжної системи SWIFT і повністю зупинити закупівлю російської нафти і газу, в резолюції зазначається, що "всі активи в ЄС олігархів, наближених до російської влади та їх сімей в ЄС", будуть заморожені і їх візи анульовані, якщо Москва вторгнеться  до свого західного сусіда.
Проект резолюції на п’яти сторінках, опублікований на веб-сайті Європейського парламенту днем раніше, звинувачував Москву в численних злочинах, починаючи з початку 2000-х років,  від "порушення прав людини" та ув'язнення опозиційного Олексія Навального до корупції та заяв Кремля про "внутрішню війну проти власного народу" через "систематичне утиск опозиції", до інциденту в Скрипалі, втручання у вибори, "пропаганди та дезінформації в російській пресі та її зловмисного поширення в ЄС", «Дестабілізуючі та диверсійні дії в Європі» і навіть «агресивна» поведінка російських військових під час маневрування у власних кордонах. Москву також звинувачують у вибухах 2014 року на чеському складі зброї.

Незважаючи на те, що Україна звинувачує Росію в українському конфлікті, в резолюції не згадується про роль ЄС у сприянні Сполученим Штатам у розпалюванні української кризи наприкінці 2013 та на початку 2014 року, а також про державний переворот у лютому 2014 року в Києві, який врешті призвів до референдум про відрив від України та приєднання до Росії, кривава громадянська війна на сході країни та крах століть тісних зв’язків між Києвом та Москвою.

Теги: Європарламент прийняв рішення у разі вторгнення на Україну.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео