Яценюк закликав українських кінематографістів боротися з «російським світом»

Яценюк закликав українських кінематографістів боротися з «російським світом»
159205 ПЕРЕГЛЯДІВ

Пропагандистська машина російського уряду безжально зіштовхнула два народи

Пропагандистська машина російського уряду безжально зіштовхнула два народи. Український, на чолі з Арсенієм Яценюком розповів, як буде боротися з навалою «духовності» сусіда-агресора.
Прем’єр-міністр запевняє, що для ефективності та досягнення потрібного результату будуть акумульовані кошти для зйомки українського кіно.
Доручили зайнятися українським культурним наступом Міністру культури України – В’ячеславу Кириленко. За словами урядовця, вже з наступного року будуть окремо виділятися кошти на розвиток саме повнометражного кіно.
У Міністерстві культури України запевняють, що українське кіно буде розкривати глибинність національного життя, але ніяк не створювати культ особистості чи групи людей, як це прийнято у середовищі російського кіно. В’ячеслав Кириленко наголошує на тому, що основна мета – створити якісний кінопродукт, без відвертої ідеалогії; міністр тако не виключає, що нове українське кіно буде відповіддю на багаторічну медійну пропаганду Росії
Крім того, Кириленко запевняє, що у скорому часі заборонять абсолютно усі фільми, які прославляють російських міліціонерів, силовиків та членів оперативних груп.

Мої відео