Терористи знову ставлять умови офіційному уряду

Терористи знову ставлять умови офіційному уряду
159294 ПЕРЕГЛЯДІВ

Так званий, голова ДНР – Деніс Пушилін заявив, що у випадку, якщо Україна не надасть права місцевого самоврядування тим територіям, які знаходяться під контролем терористів – Мінські домовленості буде зірвано

Так званий, голова ДНР – Деніс Пушилін заявив, що у випадку, якщо Україна не надасть права місцевого самоврядування тим територіям, які знаходяться під контролем терористів – Мінські домовленості буде зірвано.
«Керівництво» ДНР зазначило, що до 14 березня Верховна Рада України має визначити перелік районів у Донецькій та Луганській областях, які матимуть право на автономне самоврядування.
Пушилін не приховує, що ще з часу підписання договору 12 лютого, бойовики готові всіма силами знову протистояти українській армії та вести наступальні дії. «Керівництво» ДНР вимагає політичного врегулювання конфлікту, адже одним із пунктів Мінського договору є надання автономії Донбаському регіону. Документ визначив час прийняття такого рішення: 30 днів, тобто остаточно доля двох східних областей повинна бути вирішена 14 березня. Проте, Пушилін твердо стоїть на боці того, що Київ не хоче надавати регіону автономію. Бойовики вимагають прийняти рішення ще раніше і тому на виконання вимог «Рада» ДНР дала Державному уряду 24 години.
Нагадуємо, що ще раніше Верховна Рада оголосила, що отримати автономію зможуть лише ті райони, які мають легальну владу, обрану за всіма правилами виборів.

Мої відео