Соціальний внесок: нові правила

Соціальний внесок: нові правила
238727 ПЕРЕГЛЯДІВ

Учора в офіційній газеті українського парламенту опублікували закон «Про внесення змін до розділу VIII «Прикінцеві та перехідні положення закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»

Учора в офіційній газеті українського парламенту опублікували закон «Про внесення змін до розділу VIII «Прикінцеві та перехідні положення закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування». А отже, сьогодні новий закон із довгою назвою вступає в дію. Основна перевага закону – він знижує тиск на фонд оплати праці, що має протидіяти «зарплатам у конвертах».
Тож закон змінює механізм начислення єдиного соціального внеску для тих, хто забезпечує себе роботою самостійно, для тих, хто використовує роботу інших на умовах договору та для всіх, хто використовує найману працю.
При начисленні єдиного соціального внеску пропонується брати до уваги кількість застрахованих працівників, які отримали виплати в конкретному місяці.
При начисленні середньомісячної бази нарахування єдиного внеску платника у 2014 році тепер зважатимуть на кількість звітних місяців, а не на увесь рік, як було до того.
Нагадаємо, що відповідний закон Верховна Рада ухвалила 2 березня. За це рішення проголосувало 270 депутатів.

Мої відео