Глава ООН закликав світ до відновлення масштабів міжнародної торгівлі та потоків прямих іноземних інвестицій.

Глава ООН закликав світ до відновлення масштабів міжнародної торгівлі та потоків прямих іноземних інвестицій.
343238 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш наголосив, що через нестачу вакцин від COVID-19 та з наявністю величезного зовнішнього боргу, нерозвинені країни мають низькі шанси, щоб впоратись з наслідками пандемії. У зв'язку з цим, він наполягає на відродженні масштабів міжнародної торгівлі

4 жовтня, на виступі серед делегатів Конференції ООН з торгівлі та розвитку (ЮНКТАД) в Барбадосі, Гутерреш знову закликав вирішити ситуацію з ситуації з каскадом криз, які обрушились на людство, серед яких були: нерівність, бідність, конфлікти, зміна клімату, деградація навколишнього середовища, стихійні лиха та зростання недовіри та розбіжностей між державами.

Глава ООН додав, список усіх цих проблем поповнює пандемія COVID-19, яка стала причиною загибелі майже 5 мільйонів людей. Також, пандемія негативно вплинула на світову економіку, були перервані потоки міжнародної торгівлі, порушила темп виробництва та внесла невигідні корективи у транспортну систему.

Безробіття торкнулось мільйонів людей та залишило їх без будь-якого виду соціальної допомоги. Опираючись на статистику можна побачити, що за минулий рік число осіб, які проживають за межею бідності поповнилось на 120 мільйонів.

Число дітей, які не відвідують школу зараз рахується десятками мільйонів. Вперше, за два десятиліття був знижений ІЛР.

«Ми пішли неправильним шляхом. На наших очах вислизають досягнення у сфері розвитку, з таким трудом завойовані протягом десятиліть », - сказав глава ООН. Він закликав до зупинки даної негативної тенденції та намагатися створити сталий глобального відновлення на благо кожного, а не опираючись тільки на інтереси «обраних», а також дії повинні бути в гармонії з природою.

На сьогодні, за словами Генсека ООН, з’являються перші позитивні новини – експерти звітують про відновлення світової економіки. Статистика показує, що приріст світового ВВП складає від 5% до майже 6%. Але Гутерреш вважає, що даний приріст нерівномірний, адже 8 з кожних 10 доларів інвестицій, які були виділені на відродження після пандемії, направляються на відновлення економіки розвинених країн, а не тих, що розвиваються.

Він нагадав, що в багатих країнах спостерігається надлишок вакцин, в той час, як в африканських країнах майже 90% населення не тримало навіть першої дози вакцини. Також, було згадано, що вірус розвивається та світ фіксує нові штами, які дуже швидко розповсюджуються серед країн. Це, за його словами, буде швидкими темпами створювати розрив, де більшість людства просто залишиться «позаду» інших.

У зв’язку з цим, глава ООН запропонував міністрам країн-членів ЮНКТАД взятись за вирішення 4 важливих задач: пом’якшення тягаря   зовнішньої заборгованості; відродження бізнесу в інтересах усіх сторін; відновлення міжнародної торгівлі та збільшення потоку прямих іноземних інвестицій;  економічний розвиток повинен мати екологічно чистий пріоритет.

1. Нам необхідно терміново знайти розв'язання проблеми боргової кризи. Якщо залишити без уваги збитки, які зазнають країни через борги, то світова економіка зазнає дуже важкого удару. Країни не можуть відновлюватись, якщо вони обплутані боргами.

2. Необхідність забезпечення сталого та справедливого відновлення для всіх країн.

Через вплив пандемії весь світ втратив необхідні інвестиції які сприяли людському розвитку. Тому країнам потрібне прискорення для того, щоб вийти на потрібний рівень сталого розвитку та наголосив на пріоритетності суспільства, а не прибутку.

Прийшов час перейти до впровадження нової системи оподаткування, яка не чинить тиску на бізнес, який займається реальною економічною діяльністю.

3. Новий запуск механізмів торгівлі та інвестицій, задля того, щоб вони приносили користь найбіднішим країнам.

4. Дана задача базується на просування глобальної зеленої економіки.

Для екологічного та сталого відновлення необхідно виконувати зобов’язання по досягненню нульових викидів парникових газів вже до середини XXI століття.

Гутерреш закликав відмовитися від будівництва нових вугільних станцій і забезпечити поетапну відмову від субсидій для викопних видів палива і забруднюючих галузей.

Конференція ЮНКТАД, її вищий директивний орган, проводиться раз на чотири роки. Виконавчий орган - Рада з торгівлі та розвитку - щорічно проводить регулярні сесії.

 

 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео