Політологи назвали союзників Росії у війні

Політологи назвали союзників Росії у війні
132800 ПЕРЕГЛЯДІВ

Росія є сильним агресором, запевняють політологи, але сам-на-сам проти усього світу воювати вона не зможе. Хто буде можливим союзником Російської Федерації?

Не секрет, що конфлікт на Донбасі викликав велике занепокоєння у всієї Європи та США і не секрет, що усі бояться справдження чуток про третю світову війну. Крім того, експерти відзначають, що на засіданнях Радбезу ООН, ПАРЄ, представники Росії у своїх промовах повертаються до риторики часів СРСР, а саме холодної війни. РФ штучно повертає часи біполярного світу.
Росія є сильним агресором, запевняють політологи, але сам-на-сам проти усього світу воювати вона не зможе. Хто буде можливим союзником Російської Федерації?
Уряд країни агресора робить ставку на країни-гіганти сходу, а саме Індії та Китаю. Також наш північний сусід розраховує на підтримку з боку Ірану та Латинської Америки.
Щодо Китаю, то тут спостерігається вичікувальна позиція: уряд Піднебесної мов вичікує, чия ж «правда» буде сильнішою. Попри те, що Китай не приєднався до жодної з санкції, щодо Росії – він напряму ніколи не висловлював підтримку Москві, або навіть співчуття.
Путін розраховує також на підтримку країн радянського ешелону: Білорусії, Казахстану, Вірменії та Киргизстану. Усьому світові та й самим лідерам держав видно, що Росія розглядає їх, знову ж таки, як своїх молодших братів або, прямо кажучи, васалів.
Проте не можна сьогодні робити ставку, що через свою імперську політику, РФ взагалі не матиме союзників: фактично Росію підтримають маріонеткові держави у Грузії та Україні, терористичні організації Сходу (Хамас, Каїда, тощо) і навіть лідери радикальних партій Європи.
Яких обертів наберуть події – точно спрогнозувати ніхто не може. Єдине, у чому на 100% впевнені політологи, так це те, що Путін мріє про Третю імперію і намагається створити всі необхідні умови для її реалізації.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео