УКРАЇНА ІНФОРМ

Колишні прем`єр-міністри Великобританії, Джон Мейджор та Гордон Браун, спільно з группою видатних вчених і юристів виступили з ініціативою почати роботу по організації міжнародного "Нюрнберзького трибуналу" над військовим злочинцем путіним

Колишні прем`єр-міністри Великобританії, Джон Мейджор та Гордон Браун, спільно з группою видатних вчених і юристів виступили з ініціативою почати роботу по організації міжнародного "Нюрнберзького трибуналу" над військовим злочинцем путіним
384501 ПЕРЕГЛЯДІВ

Колишні прем`єр-міністри Великобританії, Джон Мейджор та Гордон Браун, спільно з группою видатних вчених і юристів виступили з ініціативою почати роботу по організації міжнародного "Нюрнберзького трибуналу" над військовим злочинцем путіним.

У зв`язку з цим, 14 березня вони запустили петицію, для початку розгляду якої мають бути зібрані 2 мільйони підписів. На сьогоднішній день, під цією петицією підписалися 1 160 615 людей з усього світу.

Пропонуємо вам долучитися до підписання зазначеної петиції. Для цього необхідно перейти за наступним посиланням, ввести адресу електронної пошти та натиснути кнопку SIGN:

https://secure.avaaz.org/campaign/en/prosecute_putin_loc/

 

Просимо вас розповсюдити це повідомлення серед своїх рідних, друзів та знайомих.

Теги: Російське вторгнення в Україну, stoprussia, closethesky

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео