Ігор Шевченко: 14 мільйонів євро від ФРН на підтримку заповідного фонду України

Ігор Шевченко: 14 мільйонів євро від ФРН на підтримку заповідного фонду України
159388 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 10 квітня, Міністр екології та природних ресурсів України Ігор Шевченко та Посол Федеративної республіки Німеччина доктор Крістоф Вайль, в рамках проекту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні», підписали Угоду між Кабінетом міністрів та Урядом ФРН про фінансове співробітництво.

За роки незалежності мережа історико-культурних заповідників України значно розширилась. Але про їх стан наразі не можна сказати нічого втішного. У цій складній ситуації, нашій країні погодилась допомогти Німеччина.
Сьогодні, 10 квітня, Міністр екології та природних ресурсів України Ігор Шевченко та Посол Федеративної республіки Німеччина доктор Крістоф Вайль, в рамках проекту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні», підписали Угоду між Кабінетом міністрів та Урядом ФРН про фінансове співробітництво. Як зазначив Міністр екології, цей проект дозволить зберегти не тільки унікальне біорізноманіття українського краю, а й дозволить розвинути туристичний напрям в Україні. З цього приводу Крістоф Вайль додав: «Розвиток природно-заповідних територій в Україні дозволить привабити чимало туристів з Німеччини, адже надто мало німців знають Україну. Але ті німці, яких я знаю, і які побували в Україні, повертаються назад з позитивними враженнями про вашу країну».

 
Другим важливим кроком стало підписання Міністром екології та Бюро KfW в Україні, що представляє директор Гуннар Вельцхольц, Фінансової Угоди між KfW та Кабінетом міністрів України. Сума цієї угоди становить 14 000 000 євро. Вагомий внесок в розробку проектів вніс Радник Міністра екології Костянтин Ярмоленко.
Виділені Німецьким Урядом кошти будуть спрямовані на покращення стану природно-заповідних територій в Прикарпатському регіоні. Заповідники будуть забезпечені транспортом, засобами зв’язку, матимуть юридично оформлені межі.
Також залучення іноземних туристів до відвідування Прикарпатських заповідників є сприятливим для нашої економіки, оскільки їх будуть обслуговувати місцеві ресторани, готелі, сувенірні крамниці. Гуннар Вельцхольц зазначив: «Охорона природи може мати успіх лише тоді, коли зважають інтереси та потреби місцевого населення. Я дійсно подорожував там (Українські Карпати – ред.), і це чудові регіони. Вони справді будуть сприяти розвитку туризму».

т

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео