Артем Франков: пішов з життя футбольний журналіст та редактором журналу «Футбол».

Артем Франков: пішов з життя футбольний журналіст та  редактором журналу «Футбол».
370415 ПЕРЕГЛЯДІВ

Помер через повторний інсульт на 54 році життя, відомий український футбольний журналіст та редактор журналу "Футбол" Артем Франков. Потрапив до реанімації , але врятувати життя так і не вдалося.

Про це повідомляє Прес-служба Апарату Верховної Ради України

Відомий футбольний журналіст, який здобув популярність завдяки своєму професійному підходу до спортивного журналізму та здатності розкривати таємниці футбольного світу. Його ім'я стало добре відомим серед прихильників футболу, а його репутація як незалежного та об'єктивного журналіста зробила його шанованим серед колег та спортивних фахівців.

Артем Франков народився і виріс в спортивному середовищі, і його любов до футболу виникла ще в дитинстві. Він отримав журналістську освіту та швидко виявив свій талант у розповіді про спорт. Він пройшов шлях від молодого репортера до визнаного футбольного журналіста.

Один із основних принципів роботи Артема - надавати Ексклюзивні інтерв'ю та репортажі з футбольного світу. Він має здатність отримати доступ до інформації, яка часто залишається поза увагою інших журналістів. Це допомагало розкривати йому таємниці гри та дізнаватися думки гравців і тренерів.

Артем Франков славився своєю об'єктивністю та професіоналізмом. Він зажди намагався дізнаватися всі сторони історії та подавати інформацію об'єктивно. Його статті та репортажі відзначаються глибоким розумінням футболу та його культурного контексту.

Він має велику кількість прихильників у соціальних мережах та читачів його статтей. Він став важливою постаттю в світі футбольного журналізму та мав значний вплив на спортивне співтовариство.

 

Теги: Артем Франков,журналіст,редактор,футбольний журналіст
Мої відео