«Про війну»: Допомога від США прибуде до наступу російських військ

«Про війну»: Допомога від США прибуде до наступу російських військ
302569 ПЕРЕГЛЯДІВ

За словами керівника Центру протидії дезінформації РНБО Андрія Коваленка, ця допомога значно збільшить шанси Збройних сил України на відбиття передбаченого російського наступу, запланованого на травень-червень поточного року.

Коваленко також підтвердив попередню інформацію про наближення наступу російських військ, що була викладена у попередніх випусках програми «Про війну». Він зауважив, що російські сили сконцентруються на сході, оскільки їм не вистачає ресурсів на півночі. Крім того, за його словами, на півдні також відбувається збільшення військових ресурсів, що може бути тактичним кроком.

За словами Коваленка, головні сили акумулюються на сході. Американська допомога включає постачання чеських боєприпасів, які очікується влітку. Він також висловив надії на важливість F-16 і Patriot для оборони України.

Офіцер управління 12-ї бригади "Азов" НГУ Дмитро "Дипломат" зазначив, що рішення про надання військової допомоги Україні Сполученими Штатами було спонукане атаками Ірану на Ізраїль. Він вважає, що ці події значно вплинули на рішення США змінити свою позицію щодо допомоги Україні.

Президент США Джо Байден вже підписав закон про надання допомоги Україні.

Мої відео