УКРАЇНА ІНФОРМ

МЗС РФ влаштувало істерику щодо спостереження на Донбасі

МЗС РФ влаштувало істерику щодо спостереження на Донбасі

Росія звинувачує Україну в тому, що наша держава не дає повністю реалізувати спостережну місію ОБСЄ у зоні конфлікту.

Вже вкотре підіймається питання про ведення незалежного спостереження ситуації на території Донбасу. Вже вкотре МЗС РФ роздуло скандал коло даного питання. Проте, тепер сценарій – змінено: Росія звинувачує Україну в тому, що наша держава не дає повністю реалізувати спостережну місію ОБСЄ у зоні конфлікту.
Чергова заява від російського уряду наголошує на тому, що начебто українські військові втручаються у проведення незалежної місії ОБСЄ, ба більше проводять незаконні перевірки машин, документів і навіть особистих речей спостерігачів.
«Факти перевірки ми знаходимо у районах, які контролюються українською армією. Все частіше незалежні спостерігачі скаржаться на те, що ВСУ не дає якісно провести обстеження території», - зазначається у заяві.
Та чомусь, російський уряд не згадує, що саме підконтрольні йому бойовики не пропускають незалежних спостерігачів до зони конфлікту, не дають повністю оглянути територію. Це не раз зазначалося в офіційних звітах незалежних спостерігачів ОБСЄ. Щодо огляду машин та обладнання членів Спеціальної моніторингової комісії, то тут зазначається, що проводився лише візуальний огляд, який і повинен бути під час проходження через українські блокпости.

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео