Федеріка Могеріні розповідає які плани має ЄС і жалкує, що не потрапила на саміт у Києві

Федеріка Могеріні розповідає які плани має ЄС і жалкує, що не потрапила на саміт у Києві
79889 ПЕРЕГЛЯДІВ

Саміт Україна-ЄС пройшов без головного європейського дипломата – Федеріки Могеріні.

Саміт Україна-ЄС пройшов без головного європейського дипломата – Федеріки Могеріні. Політик займається курсом зовнішньої політики Європейського союзу, зокрема розробляє стратегію співпраці України з Європою. Саме пані Фредеріка, як ніхто інший знає, який шлях обрав Союз для розвитку подальших відносин з нашою державою. «Мені як ніколи прикро, що не змогла відвідати такий важливий захід, як саміт Україна-ЄС», - розповідає Могеріні і додає: «Я не могла поїхати через те, що Пан Гі Мун перебував з офіційним візитом у Середземноморському краї, проте мені нічого не завадило зустрітися з українським міністром закордонних справ. Ми обговорили усі необхідні пункти для подальшої роботи з Україною».
Першим важливим напрямком політик вважає надати додаткову допомогу та підтримку з боку ЄС: « Я вважаю за необхідне збільшити повноваження місії спостерігачів ОБСЄ. Пан Клімкін повністю зі мною згоден. Ми надамо усі ресурси для розширення місії, зміцнимо усю матеріальну базу», - заявляє Федеріка.
Другий стратегічний крок партнерства – це повне залучення ЄС у проведенні внутрішніх українських реформ. Щодо військової підтримки, Могеріні зазначає: «Не думаю, що цей крок є економічно та соціально виваженим. Натомість ми думаємо, що слід поглибити і надалі процес реформ. ЄС повністю підтримує в цьому плані Україну».

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео