Зустріч Зеленського з Президентом Естонії

Зустріч Зеленського з Президентом Естонії
28648 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент Естонської Республіки Керсті Кальюлайд відвідає Україну 13 вересня з робочим візитом. Підчас візиту глава Естонії зустрінеться з президентом України Володимиром Зеленським. Планується після зустрічі спілкування зі ЗМІ, яке відбудеться о 17:20

Нагадаємо, що 12 вересня відбулась зустріч Зеленського з главою Фінляндії Саулі Ніїністьо, який перед візитом до Києва провів перемовини з президентом РФ Володимиром Путіним, на яких обговорювалась ситуації на сході України та шляхи врегулювання її.

13 вересня, у п’ятницю, Ніїністе відвідає конференцію Ялтинської європейської стратегії, де буде головним доповідачем.

Повернення покарання за незаконне збагачення

Верховна рада Україні планує повернути статтю про незаконне збагачення та визначити міру кримінальної відповідальності.

Підчас першого читання за проект закону проголосувало 316 народних депутатів.

Законопроект був внесений президентом України Володимиром Зеленським ще в черні цього року. Але його відмовився розглядати парламент минулого скликання.

Нагадаємо, що 26 лютого кримінальну відповідальність за незаконне збагачення було скасовано. Конституційний суд України вважав, що  стаття є недоцільною, оскільки порушує презумпцію невинуватості. На що негативно відреагував посол США Марі Йованович та представники голів ЄС, які вимагали переглянути усі існуючі законопроекти з приводу цього. Після цього МВФ задумався про перегляд рішення КСУ. Хоча тодішній президент Порошенко і вносив до парламенту законопроект про неминучу кримінальну відповідальність за незаконне збагачення, але це питання так і не було вирішеним.

Зустріч президента України Володимира  Зеленського з главою Фінляндії Саулі Нііністьо
12 вересня відбудеться перша  зустріч президента України Володимира Зеленського з главою Фінляндії  Саулі Нііністьо. Зустріч відбудеться в рамках офіційного візиту президента Фінляндії до України.
Інформація надана прес-службою офісу президента.
"-сказано у повідомленні
Планується підчас зустрічі обговорити не лише питання про двосторонню співпрацю, але й порушити проблему ситуації на сході України.
13 вересня, у п’ятницю, Ніїністе відвідає конференцію Ялтинської європейської стратегії, де буде головним доповідачем.
Зазначимо, що перед візитом до Києва Саулі Нііністьо провів переговори з президентом РФ Володимиром Путіним, на яких обговорювалась ситуації на сході України та шляхи врегулювання її.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео