Зустріч Зеленського з Президентом Естонії

Зустріч Зеленського з Президентом Естонії
28717 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент Естонської Республіки Керсті Кальюлайд відвідає Україну 13 вересня з робочим візитом. Підчас візиту глава Естонії зустрінеться з президентом України Володимиром Зеленським. Планується після зустрічі спілкування зі ЗМІ, яке відбудеться о 17:20

Нагадаємо, що 12 вересня відбулась зустріч Зеленського з главою Фінляндії Саулі Ніїністьо, який перед візитом до Києва провів перемовини з президентом РФ Володимиром Путіним, на яких обговорювалась ситуації на сході України та шляхи врегулювання її.

13 вересня, у п’ятницю, Ніїністе відвідає конференцію Ялтинської європейської стратегії, де буде головним доповідачем.

Повернення покарання за незаконне збагачення

Верховна рада Україні планує повернути статтю про незаконне збагачення та визначити міру кримінальної відповідальності.

Підчас першого читання за проект закону проголосувало 316 народних депутатів.

Законопроект був внесений президентом України Володимиром Зеленським ще в черні цього року. Але його відмовився розглядати парламент минулого скликання.

Нагадаємо, що 26 лютого кримінальну відповідальність за незаконне збагачення було скасовано. Конституційний суд України вважав, що  стаття є недоцільною, оскільки порушує презумпцію невинуватості. На що негативно відреагував посол США Марі Йованович та представники голів ЄС, які вимагали переглянути усі існуючі законопроекти з приводу цього. Після цього МВФ задумався про перегляд рішення КСУ. Хоча тодішній президент Порошенко і вносив до парламенту законопроект про неминучу кримінальну відповідальність за незаконне збагачення, але це питання так і не було вирішеним.

Зустріч президента України Володимира  Зеленського з главою Фінляндії Саулі Нііністьо
12 вересня відбудеться перша  зустріч президента України Володимира Зеленського з главою Фінляндії  Саулі Нііністьо. Зустріч відбудеться в рамках офіційного візиту президента Фінляндії до України.
Інформація надана прес-службою офісу президента.
"-сказано у повідомленні
Планується підчас зустрічі обговорити не лише питання про двосторонню співпрацю, але й порушити проблему ситуації на сході України.
13 вересня, у п’ятницю, Ніїністе відвідає конференцію Ялтинської європейської стратегії, де буде головним доповідачем.
Зазначимо, що перед візитом до Києва Саулі Нііністьо провів переговори з президентом РФ Володимиром Путіним, на яких обговорювалась ситуації на сході України та шляхи врегулювання її.

Мої відео