Люксембург пропонує призупинити дію Шенгенської зони

26921 ПЕРЕГЛЯДІВ

Відкриті кордони, до яких так прагнули ще декілька років тому, наразі створюють проблеми для країн, котрі входять до Шенгенської зони. Головним лиходієм у Євросоюзі називають Грецію та її прикордонну службу, котра не може належним чином контролювати свої кордони, що спричинило до мігрантської кризи. Міністрами країн Євросоюзу пролунало звинувачення в адресу Греції стосовно того, що організація роботи прикордонної системи має серйозні недоліки.

Аби виправити ситуацію, Люксембург, котрий головує в Євросоюзі, на розгляд виніс документ, який передбачає призупинити дію Шенгенської зони терміном в два роки. Також, у разі схвалення документу, члени Європейської Комісії отримують право надавати рекомендації державам закривати ті чи інші границі, котрі є внутрішніми у Шенгенській зоні.

Також головуючою країною в Європейському Союзі пропонується надати дозвіл таким державам, як Німеччина, Австрія, Швеція приступити до відновлення контролю на своїх державних кордонах, аби зміцнити їх й призупинити небажанні міграційні процеси.

Мої відео