Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ у Донбасі отримає власне укриття

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ у Донбасі отримає власне укриття
135598 ПЕРЕГЛЯДІВ

З метою виконання усіх безпекових мір у контексті моніторингової діяльності співробітників СММ ОБСЄ на території тимчасово окупованого Донбасу Збройні Сили Української держави розпочали облаштування спеціальних укриття та спостережного пункту для представників Організації з безпеки та співробітництва у Європі. Знаходитимуться пункт і укриття на Донеччині.

Зважаючи на той прикрий факт, що обстріли з боку проросійських терористів, котрі ведуться у напрямку українських військових та районів Донбасу, де зосереджене виключно мирне населення, поки що не припиняються, ЗСУ прийняли рішення створити вищезазначене укриття, аби забезпечити належний рівень безпеки для представників СММ ОБСЄ та, за сумісництвом, відкрити їм увесь необхідний огляд за територією спостережного пункту на ділянці Донецької області. Це також допомагатиме співробітникам Місії здійснювати постійний моніторинг небезпечної частини Донбасу.

Важливо додати, що після розведення українських та російських військових сил, інформація про яке наразі далека від прозорості, спираючись на суперечливі заяви з обох боків, опалену неоголошеною війною донбаську землю чекає довгоочікуване розмінування.

Мої відео