На шляху до Сирії розбився російський військовий літак

На шляху до Сирії розбився російський військовий літак
54556 ПЕРЕГЛЯДІВ

     25 грудня 2016 року близько шостої ранку літак Ту-154, на борту якого перебувало 92 люди, серед яких: 8 членів екіпажу, військовослужбовці, а саме - хор ансамблю імені Александрова на чолі зі своїм дережером, та представники преси Першого телеканалу та каналу «Звезда», загинули в авіакатастрофі. За даними Міністерства Оброни РФ, Ту-154 прямував до Сирії, аби влаштувати святковий концерт для російських військових на честь Новорічних свят. Судно вилетіло зі Чкаловського аеродрому та зробило вимушену посадку для дозаправки у місті Сочі пів на шосту ранку. Та вже за дві хвилини Ту-154 зник із радарів. Згодом рятувальники зафіксували за півтора кілометри від узбережжя Чорного моря уламки літака на глибині 70 метрів. Міноборона повідомила: Ту-154 розбився, ані пасажирам, ані членам не вдалося вижити. Усі загинули на місці.

     За даними міністерства усі тіла загиблих будуть транспортовані до Головного державного центру судово-медичних і криміналістичних експертиз, що у Москві. На пізнання також запросять родичів. Однак зараз тривають пошукові роботи.

     За словами російського відомства, ймовірними причинами катастрофи може бути або технічна несправність, або помилка пілота. Щодо версії про терористичні дії, то російські чиновники відхиляють її. Мовляв, аеропорти добре охороняються, та й часу було замало для того, аби пронести вибухівку на борт літака. Наразі слідство опитує усіх, хто був причетний до вильоту та підготовки Ту-154.

Активно цю тему обговорюють й українські користувачі соціальних мереж. На їхню думку, авіакатастрофа в Росії – ще одна кара за чисельні вбивства у Сирії та Україні. Мовляв, таким чином Кремль кров'ю омиває свої злочини.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео