Трамп здатен кардинально змінити долю Путіна

Трамп здатен кардинально змінити долю Путіна
109032 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент Америки Дональд Трамп не зможе видерти з кігтів російського очільника український півострів, однак зруйнувати його плани - це у силах американського керманича. Певен опозиціонер путінського режиму Гаррі Каспаров.

За його словами, Путін всіляко намагався добитися того, аби санкції проти РФ були скасовані, проте – марно, все залишилося без змін. Каспаров переконаний, що як і Захід, так і Америка можуть значно посилити санкційний режим, однак вони поки що не поспішають. Ті заборони, які є на сьогодні, невеликі, проте й вони значно б'ють по російській економіці й це не до вподоби агресорові.

Щодо повернення Криму до складу України – це питання непросте, каже Каспаров. Він впевнений, що Путіну легше покінчити з собою, аніж віддати півострів, адже для нього це стане дуже серйозною поразкою у тій грі, яку він розгорнув.

Нагадаємо, 15 лютого американський Президент висловився стосовно анексії Криму. На його думку, Путіну вдалося увірвати півострів – лише по тій причині, що екс-очільник США був надто м'яко налаштований до Президента РФ.

Весною 2014 року після Майданівських подій російська влада безпардонно окупувала український півострів. Згодом РФ розгорнула гібридну війну на сході України та почала засилати на Донеччину своїх найманців. ЄС та Америка відразу ввели проти країни-агресора санкції та пообіцяли тримати кремлівську владу в тонусі, доки вони не виведуть з України своїх військ та не повернуть Крим у законне володіння українському народові.

Мої відео