США пропонує Європі швидше та активніше реагувати на дії Кремля

США пропонує Європі швидше та активніше реагувати на дії Кремля
190646 ПЕРЕГЛЯДІВ

Останні події на сході України та гучні заяви Путіна стосовно визнання документів ОРДЛО остаточно налаштували американську владу проти Росії. Таку думку озвучив колишній Генсекретар НАТО Андерс Фог Расмуссен.

Крім того він переконаний, що Європа повинна об'єднатися зі США у боротьбі за свободу та вкластися у свій захист фінансово, адже, як сказав пан Расмуссен, свобода сьогодні коштує дорого. Також він впевнено зазначив, що європейці та американці мають посилювати свою співпрацю у боротьбі проти агресії Росії, та концентрувати сили на реалізації Мінських домовленостей.

Екс-генсек прокоментував слова віце-президента Америки Майка Пенса, коли той заявив, що Кремль понесе відповідальність за агресію та окупацію Донбасу та Криму в Україні. Політик розділив цю думку та назвав її «попаданням у ціль».

Расмуссен сумнівається, що нова президентська Адміністрація США доб'ється від російської влади розумної та лояльної політики. Колишній Генсек Альянсу певен, росіяни не зміняться, вони й надалі сповідуватимуть імперіалістичні цілі.

Додамо, німецька канцлер Ангела Меркель на Мюнхенській конференції з безпеки заявила, що не можна у жодному разі поступатися у Мінських домовленостях, адже це єдиний спосіб врегулюватися конфлікт на Донеччині. Мовляв, лише політичним шляхом можна поставити Росію на місце. Також вона підкреслила, що не варто вважати угоди «мертвою точкою», адже це спосіб створення вірного діалогу між сторонами конфлікту.

Наостанок Меркель зазначила, що Європейський Союз потрібно робити сильнішим у всіх аспектах, аби він вистояв у будь-якій кризі.

Мої відео