Новини України: Гонконгу запропонували вибір - економіка чи демократія

Новини України: Гонконгу запропонували вибір - економіка чи демократія
105924 ПЕРЕГЛЯДІВ

Лідер Гонконгу Лян Чженьїн сказав, що необхідність економічного зростання важливіша за заклики до більшої демократії у своєму першому щорічному посланні після минулорічних продемократичних протестів.

Лідер Гонконгу Лян Чженьїн сказав, що необхідність економічного зростання важливіша за заклики до більшої демократії у своєму першому щорічному посланні після минулорічних продемократичних протестів.
У вступному слові його промови до Законодавчої ради, яка також була розміщена в Інтернеті, пан Лян заявив, що Гонконгу треба зробити вибір між «здійсненням загального виборчого права та застоєм» в економіці.
Він сказав, що він визнає сподівання в основному студентської акції протесту, яка торік паралізувала частину Гонконгу більше ніж на два місяців закликами до загального голосування. Але він сказав, що вони не в повній мірі розуміють закони Гонконгу, і що території ніколи не була обіцяна повна політична автономія.
Реформ, яка відбудуться в 2017 році – відповідно до якої люди зможуть прямо голосувати за голову виконавчої влади, але зі списку кандидатів, затверджених Пекіном – буде «великим кроком вперед для демократичного розвитку Гонконгу».
«У розвитку демократії, ми повинні діяти відповідно до закону, або Гонконгу зануриться в анархію», попередив він. Пан Лян також пообіцяв створити більш доступне житло в Гонконгу – основне питання в багатій, але маленькій території – анонсувавши нові схеми субсидування житла.
Промова пан Ляна була відкладеною на кілька хвилин після того, як члени продемократичного блоку увійшли до Законодавчої ради, розмахуючи жовтими парасольками – символом протестного руху – та банерами, які закликають до загального виборчого права та пан Ляна піти у відставку.Одні з протестуючих, Реймонд Чен і Альберт Чан були виведені охоронцями, у той час як близько 20-ти інших вийшли самі.
Один законодавець, Альберт Хо, сказав пану Ляну, що він «просто виступає в якості посланника Пекіну», а не в інтересах населення Гонконгу.
Уряд Китаю заявив, що буде вільне голосування за лідерство в 2017 році, але лише серед двох або трьох кандидатів, відібраних пекінським комітетом.
Протестуючі в минулому році прагнули повної демократії та аби пан Лян – який сам був обраний комітетом з 1200 осіб – пішов у відставку, але він постійно відмовлявся.
У той час як десятки тисяч людей взяли участь в початкових демонстраціях, які паралізували частину центру Гонконгу, поступово цифри впали до декількох сотень – в основному студентів – до того часу, поки поліція та судові пристави не демонтували останні табори в середині грудня.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео