Новини України: Латвія стала головуючою у ЄС

Новини України: Латвія стала головуючою у ЄС
132312 ПЕРЕГЛЯДІВ

Перше півріччя 2015 року для Європейського союзу пройде під головуванням Латвії. Відтепер півроку вона очолюватиме Раду Європи. Як повідомляють джерела у Брюсселі, у даний період має пройти вагомий захід – саміт «Східного партнерства». Він запланований на 21-22 травня у Ризі.

Перше півріччя 2015 року для Європейського союзу пройде під головуванням Латвії. Відтепер півроку вона очолюватиме Раду Європи. Як повідомляють джерела у Брюсселі, у даний період має пройти вагомий захід – саміт «Східного партнерства». Він запланований на 21-22 травня у Ризі.
За майбутнього головування Латвії виокремленні визначено ряд проблем, які потрібно розв’язати, зокрема це подолання економічної та фінансової кризи, формування нових робочих місць, розвиток цифрових технологій, захист фундаментальних прав та забезпечення ключової ролі Євросоюзу у мінливому світі.
Крім того, пріоритети робочої програми головування мають три складові. Першою складовою є конкурентоспроможна Європа, у якій відзначається утворення Енергетичного союзу.
Другий пріоритет включає в себе утворення «цифрової Європи». Тут основні зусилля мають бути зосередженні на створенні спільного ринку цифрових технологій та комунікацій, сприяння безпеці у цифровому середовищі та захист прав, інтересів громадян в умовах розвитку технологій.
Третій пріоритет передбачає активізацію ролі Європейського союзу у зовнішній та безпековій політиці. Даний пріоритет передбачає укріплення позицій ЄС, як сильного гравця у міжнародній політиці, яка забезпечуватиме свободу, безпеку та справедливості у сусідніх регіонах та поза ними. Також ЄС буде розвивати зовнішню торгівлю, врегульовувати питання міграції, вирішувати питання допомоги найбіднішим країнам та звісно розширювати власні межі.
Оскільки Латвія є однією з тих країн, які активно залучають власні зусилля у врегулюванні конфлікту на Сході України, то прем’єр-міністр країни Лаймдота Страюма уже висловила підтримку затвердженим у Європейському союзі підходів та шляхів пошуку політичного вирішення проблеми. Вона, також, наголосила, що Латвія, як головуюча країна, може змінити підхід до санкцій проти Російської Федерації – уразі необхідності посилити чи послабити у разі уступок РФ.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео