Новини України: Біньяміна Нетаньяху переобрали керівником правлячої партії Ізраїлю

Новини України: Біньяміна Нетаньяху переобрали керівником правлячої партії Ізраїлю
105868 ПЕРЕГЛЯДІВ

Чинному прем’єр-міністру Ізраїлю Біньяміну Нетеньяху вдалось втриматись у кріслі керівника партії «Лікуд», яка зараз править в країні. За даними праймерізу, за нього проголосувало 85% членів партії «Лікуд», а його суперник Данні Данон набрав лише 15% голосів. 

Чинному прем’єр-міністру Ізраїлю Біньяміну Нетеньяху вдалось втриматись у кріслі керівника партії «Лікуд», яка зараз править в країні. За даними праймерізу, за нього проголосувало 85% членів партії «Лікуд», а його суперник Данні Данон набрав лише 15% голосів. Варто також додати, що Данні Данон був єдиним суперником Нетаньяху на цих виборах, а раніше працював заступником міністра оборони.
Таким чином Біньямін Нетаньяху має прекрасні шанси залишитись на посаді прем’єра в четвертий раз. Данон уже визнав свою поразку. Окрім цього, за результатами цього праймерізу буде формуватись виборчий список партії, а політики, які будуть знаходитись у його верхній частині претендуватимуть на міністерські портфелі. Варто також додати, що явка на виборах становила 55%.

Мої відео