Новини України: Екс-президент Тайваню достроково звільнений за станом здоров’я

Новини України: Екс-президент Тайваню достроково звільнений за станом здоров’я
105854 ПЕРЕГЛЯДІВ

Колишній тайванський президент Чень Шуйбянь повинен бути звільнений з в’язниці після того, як отримав один місяць дострокового звільнення, кажуть чиновники.

Колишній тайванський президент Чень Шуйбянь повинен бути звільнений з в’язниці після того, як отримав один місяць дострокового звільнення, кажуть чиновники.
Міністерство юстиції Тайваню заявило, що надало пану Ченю умовно-дострокове звільнення у зв’язку з різними захворюваннями, включаючи дегенерацію мозку.
Пан Чень, який був президентом країни з 2000 року по 2008, відсидів шість років в рамках двадцятирічного тюремного ув’язнення за відмивання грошей та отримання хабарів.
Міністерство юстиції також заявило, що ц в кінці кожного місяця вирішуватиме, чи продовжувати його умовно-дострокове звільнення.
Повідомляється, що в якості президента, пан Чень обурив Китай, прагнучи до формальної незалежності Тайваню. Він звинуватив нинішній уряд у політичних переслідуваннях, які мають на меті заспокоїти Пекін, для того аби проводити більш тісні зв’язки з Китаєм.
Пан Чень, колишній адвокат, був відданий суду майже одразу після виходу у відставку після закінчення свого другого чотирирічного терміну в 2008 році.
Він страждав від ряду захворювань, у тому числі депресії і хвороби Паркінсона, і протягом певного часу просив звільнити його за станом здоров’я. Влада заявила, що минулого року він намагався покінчити життя самогубством.
Колишній віце-президент пана Ченя, Аннет Лу, голодувала в спробі привернути увагу до цієї ситуації.
Вона була госпіталізована в перший день Нового року страждаючи від симптомів, пов’язаних із її голодуванням.
Очікуване звільнення пана Ченя була відкладене минулого тижня після того, як кур’єр, який перевозив документи, що відносяться до його справи, застряг у пробці.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео