Новини України: Уряд Пакистану прагне дозволити військовим судити терористів

Новини України: Уряд Пакистану прагне дозволити військовим судити терористів
52968 ПЕРЕГЛЯДІВ

Уряд Пакистану одноголосно проголосував на користь проведення військових судів для цивільних підозрюваних у тероризмі.
Це остання спроба активізувати роботу по боротьбі з тероризмом в Пакистані після грудневого нападу на школу в Пешаварі. 

Уряд Пакистану одноголосно проголосував на користь проведення військових судів для цивільних підозрюваних у тероризмі.
Це остання спроба активізувати роботу по боротьбі з тероризмом в Пакистані після грудневого нападу на школу в Пешаварі. В результаті атаки, здійсненою талібами, загинули 152 особи, у тому числі 133 дитини.
Тепер законопроект повинен пройти розгляд у верхній палаті, перш ніж закон буде підписаний президентом наприкінці цього тижня.
Прем’єр-міністр Наваз Шаріф заявив наприкінці грудня, що створення військових судів допоможе забезпечити «відплату терористів» за їх «огидні вчинки».
Військові та уряд заявили, що подібні суди є відповіддю на надзвичайні обставини і будуть введені в дію лише протягом обмеженого часового проміжку.
Міністр внутрішніх справ Чаудхрі Нісан Алі Хан заявив минулого тижня, що вони будуть мати лише обмежений мандат, а звичайні цивільні особи не будуть переслідуватися ними.
Лідер опозиції Саїд Хуршид Ахмед Шах, заявив у вівторок у парламенті, що в той час як він не був прихильником військових судів в минулому, «безпека пакистанської громадськості є нашим пріоритетом, і саме уряд несе відповідальність за підтримку безпеки в країні». «Гірка пігулка цього нового закону була проковтнута задля безпеки Пакистану», цитує його місцева газета Світанок.
Внаслідок нападу в Пешаварі, Пакистан також скасував мораторій на застосування смертної кари, тобто зараз сотні можуть зіткнутися із виконанням найсуворішого вироку.
Критики законопроекту кажуть, що це буде не боротьба із тероризмом, а лише увічнить та поглибить цикл насильства в країні.
Військові також активізували свою кампанію проти бойовиків в племінних районах на північному заході країни.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео